Ana sayfa Sektörden Google, OnHub için TP-LINK ile ortak oldu…

Google, OnHub için TP-LINK ile ortak oldu…

0

OnHub”ın Yenilikçi Anten Tasarımı, WiFi Performansının En üst Düzeye Getirilmesine Yardımcı Oluyor

SAN DIMAS, Calif. – 18 Ağustos 2015 – Dünya genelinde tüketicilere ve işletmelere yönelik ağ oluşturma ürünlerinin lider üreticisi TP-LINK®, Google ile işbirliği yaparak, yeni WiFi yönlendirme yöntemi olan OnHub ürününü piyasaya sunuyor. Evdeki en son teknolojiye ayak uyduracak şekilde tasarlanmış, yeni tür bir yönlendirici (router) olan OnHub, WiFi”nin daha güvenli ve kullanımı kolay hale gelmesine yardımcı oluyor.

OnHub, günümüzde WiFi ile ilgili en önemli zorluklardan bazılarına çözüm getiriyor. En iyi çalıştığı konum olan dış ortamda bulunacak şekilde tasarlanan üründe kablo sayısı daha az. Kabloları düzenli tutan bir muhafazaya sahip ve aydınlatması hafif ve kullanışlı. OnHub”ın yenilikçi anten tasarımı ve akıllı yazılımı, kullanıcıların WiFi bağlantısını geliştirmek için sürekli çalışır. TP-LINK”in yönlendirici geliştirme konusundaki uzmanlığı, OnHub tasarımına bütünleyici katkı sağlamış. Bu uzmanlık, özellikle ağ girişimini azaltıp, ağ bağlanabilirliğini optimize eden 13 yerleşik, gizli anteni olan benzersiz dairesel anten ile belirgin olarak ortaya çıkıyor.

Google”da Grup ürün Müdürü olan Trond Wuellner şunları ifade ediyor: “WiFi”a her zamankinden fazla güveniyoruz ve çevrimiçi olarak yapmayı sevdiğimiz her şeyi yapmak için WiFi”ın iyi çalışması gerekiyor. TP-LINK ile birlikte çalışarak OnHub”ı tasarlamak için donanım ve yazılım alanındaki uzmanlıkları bir araya getirdik. OnHub, hızlı bağlantı sağlayan, Wi-Fi yönetimini basitleştiren ve zamanla daha iyi hale gelen yeni bir yönlendiricidir.”

TP-LINK International”da Ağ Oluşturma İş Biriminin Başkan Yardımcısı olan Andy Chen konuya ilişkin şu açıklamayı yapıyor: “TP-LINK, bütünleşik ağ çözümlerinde A”den Z”ye üretim yapan üreticidir. Etkinliği kanıtlanmış temel yetkinliklerimizi Google ile bir araya getirerek, yönlendiricilerin günümüzün evlerinde çalışma yöntemini yenileyebiliyoruz. OnHub, tasarımdan işlevselliğe kadar daha iyi, daha güçlü ve kullanımı kolay WiFi deneyimi sağlıyor.”

Google On mobil uygulaması tarafından yönetilen OnHub, WiFi kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırıyor. OnHub, kurulum sırasında evde en iyi çalışacak ayarları seçip, ardından değişiklik olduğunda otomatik ayarlama yapıyor ve böylece ağ, her zaman en iyi performansı gösteriyor.

OnHub, zamanla daha iyi hale gelecek şekilde tasarlanmış. Yönlendirici, yeni özellikleri ve son güvenlik güncellemelerini otomatik olarak kuruyor. OnHub; Bluetooth Smart, Weave ve 802.15.4 ile uyumlu; dolayısıyla, evde artan sayıda akıllı cihazları destekleyebiliyor.

OnHub özelliklerinin tam listesi için on.google.com/hub/#specs adresini ziyaret edebilirsiniz. 

TP-LINK, tüketici ağ oluşturma cihazlarının dünyadaki en büyük sağlayıcısıdır. Şirket, dakikada yaklaşık 300 ürün satışı yapmakta ve her gün fabrikasından neredeyse yarım milyon ürün sevk etmektedir. Şirket, dünya çapında satılan yönlendiriciler, bağdaştırıcılar, anahtarlar, antenler, enerji hattı bağdaştırıcıları, menzil genişleticiler vs. dahil olmak üzere popüler ağ oluşturma cihazlarıyla en fazla tanınmaktadır.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

OnHub, günümüzde ABD”de TP-LINK store, Google Store, Amazon.com ve Walmart.com“da, çevrimiçi ön sipariş şeklinde sağlanmaktadır ve önümüzdeki haftalarda ABD”de ve Kanada”da bulunan perakendecilerde yaygın olarak kullanıma sunulacaktır. OnHub için üreticinin önerdiği satış fiyatı 199.99 Dolar“dır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here