Ana sayfa İnternet Google Maps”de yer ekleme nasıl yapılır?

Google Maps”de yer ekleme nasıl yapılır?

0

Google Maps üzerinde; adres, telefon gibi bilgileri görüntülemek neler yapacağınız ile ilgili aşağıdaki adımları izleyin…

Google Maps’e yer eklemek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri adım adım gerçekleştirin. Google Maps üzerinde şirketinizin konumunu göstermek ücretsizdir.
 

İhtiyacınız olan sadece bir Google Hesabı. Bunu da Google Gmail den bir mail alarak yapabilirsiniz.

Ayrıca Google Maps Yer Ekleme başvurusundan sonra size PIN kodunuz için telefon gelecek. En azından telefonda verilen PIN kodunuzu anlayabilecek kadar İngilizce bilmeniz, veya ingilizce bilen birini yanınızda bulundurmanız iyi olacaktır.
 

Google Maps Yer Ekleme nasıl yapılır?

•Google Maps kayıt için şu adrese girin http://www.google.com/local/add/analyticsSplashPage?hl=en-US&gl=US Gmail hesabınızla giriş yapın.

•List your business linkini tıklayın.

•Country (ülke) ve Phone Number (Telefon Nuraması) alanlarını doldurun. Find Bussiness Information butonuna tıklayın. İşletmeniz kayıtlı değilse kayıt formu açılacaktır.

•Karşınıza çıkan formu eksiksizce doldurun. özellikle de telefon numaranızı.

•Submit butonuna tıklayın. Telefonunuza bir arama gelecek ve size PIN numarası verilecektir. PIN Numaranızı ilgili yere girin.
 

PIN numarasını girdikten sonra kaydınız alınacak ve Google Maps üzerinde tanımlamanız bir kaç gün içerisinde aktif olacaktır.
 

Google Maps Yer, Şirket eklemek yukarıdaki aşamalardan sonra tamamlanmış olacaktır.
 

Google Maps yer ekleme işlemi tamamen ücretsizdir ve Google Maps yer ekleme işlemi sırasında bilgileri eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun.

Google Maps Yer Ekleme nasıl yapılır?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here