Ana sayfa İnternet Google+ iOS”ta kalabalıklaşıyor!

Google+ iOS”ta kalabalıklaşıyor!

0

Google+, sosyal ağ dünyasında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor! Google+ iPhone’dan sonra şimdi de diğer iOS platformları için uygulama geliştirdi. Detaylar içeride…
 

Bildiğiniz üzere Google, geçtiğimiz haftalarda Google+ adını verdiği yeni sosyal ağ mecrasını dünyaya tanıttı. Daha önceki dönemlerde Wave ve Buzz adındaki iki sosyal ağ projesiyle internet kullanıcılarının karşısına çıkan, fakat bu iki platformdan da istediği verimi alamayan Google, Google+ ile şeytanın bacağını kırmayı amaçlıyor. Google+, şimdiden popülerliğe kavuştu. Pazar payını da hızla arttırıyor. Hal böyleyken Google da bu mecra ile ilgili geliştirmelerine devam ediyor.

 

Google Plus
Google+, bugün itibariyle Apple’ın iOS platformunda kendisine yer edindi. Google+ adındaki iOS uygulaması bugün itibariyle App Store’daki yerini aldı. 19 Temmuz’da iPhone uygulamasıyla kullanıcılarının karşısına çıkan Google+, şimdi de iPad ve iPod touch için geliştirildi. Google+ iPad ve iPod touch uygulaması, mobil kullanıcılarına özel imkanlar da sunuyor. Halihazırda Android uygulamasına sahip olan Google+, böylece mobil alandaki yaygınlığını da arttırdı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here