Ana sayfa Haber Google I/O konferansı yarın başlıyor!

Google I/O konferansı yarın başlıyor!

0

Google I/O konferansı dünyanın her yanında heyecanla bekleniyor. Büyük gün yarın…

Google’ın her yıl gerçekleştirdiği ve 3 gün süren Google I/O konferansı dünyanın her yanından en seçkin geliştiricileri bünyesinde topluyor ve hem Google’ın tüm servislerine dair en son gelişmeler kamuoyuna açıklanıyor, hem de geliştiricilerin bu servisleri kullanarak hazırladıkları yeni araçlar, buldukları kullanım yolları ve Google hizmetlerine dair tüm detaylar ortaya çıkıyor. Dolayısıyla sektörün en önemli şirketlerinin temsilcileri ve yatırımcılar da bu etkinlikte yer alıyorlar.
özellikle bu sene Android 4.3 işletim sisteminin, LG Nexus 4’ün yeni versiyonunun, Asus Nexus 7’nin geliştirilmiş sürümünün ve Nexus 10’un oraya çıkacağı düşünülen etkinlik, bu yönüyle geliştiricilerin yanında tüketicileri de oldukça ilgilendiriyor.

15 Mayıs 2013’te başlayacak olan ve 17 Mayıs 2013’te sona erecek olan Google I/O, San Francisco Moscone Center’da düzenlenecek. Etkinliği bu sene ülkemiz için değerli kılacak olan bir şey daha var ki o da Türkiye’nin özel sektörde bilişim ve teknoloji dünyasında geldiği konumun artık küresel çapta da yankı uyandırabildiğinin bir kanıtı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here