Google Inbox'ın yeni özelliği sayesinde e-posta aboneliklerinden çıkmak çok kolay!

Google'ın akıllı e-posta yöneticisi Inbox, yeni özelliği ile hayatları kolaylaştırmaya geliyor.

Google'ın akıllı e-posta yöneticisi Inbox

Inbox tanıtıldığı ilk günden bu yana firmanın e-posta yöneticisi Gmail'den akıllı sıralama ve organizasyon yetenekleri ile ayrılıyordu. Uygulamaya eklenen yeni bir özellik ise daha da akıllı özellik getirerek kullanıcının istenmeyen bülten aboneliklerinden kolayca çıkmasına imkan sağlıyor.

Uygulama sahip olduğu hatırlatma, e-posta dondurma ve çok daha fazla özelliğin arasına eklediği yeni fonksiyonuyla kullanıcı dostu özellik skalasını genişletirken daha da akıllı hale geliyor. Genellikle alışveriş sayfalarından gelen e-postalar, istenmeyen sıklıklarda telefonlarımıza bildirim olarak gelerek dikkatimizin dağılmasına sebep olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen Inbox, yeni özelliğiyle birlikte basit bir buton yardımıyla aboneliklerden çıkılmasına imkan sağlıyor. 

Özellik öncelikle sadece mobil cihazlarda görülmeye başlamışken kullanıcılardan gelen raporlara göre masaüstü versiyonda da ortaya çıkmış durumda. Google'ın özelliği ne zaman ortaya çıkardığı belirsiz ancak gün geçtikçe daha çok kullanıcı fonksiyonun gelen kutularında belirdiğini internette paylaşıyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam