Ana sayfa Haber Google Home Hub Sürprizlerle Geliyor

Google Home Hub Sürprizlerle Geliyor

0

Neredeyse herkesin büyük bir heyecanla beklediği FCC dökümanları içerisinde bulunan Google Home Hub, beklendiğinden çok daha kısa bir süre içerisinde kullanıma başlayabilir. Youtuber Jon Presser tarafından da twitlenen fotoğraflara bakıldığında; bu hizmetin yetenekleri herkesi şaşırtacak gibi görünüyor. Normal şartlarda yalnızca kullanıcıya bazı konularda destek vereceği düşünülen Google Home Hub hizmeti, görünen o ki birçok ek ayrıntıya da sahip olacak.

Peki Google Home Hub Ne Tür Hizmetler Sunacak ?

Her ne kadar bu bilgi sızıntısı daha birkaç saat önce aktarılırsa bile, yavaş yavaş netleşmeye başladığı görülüyor. Bu platformun bir Google hoparlöre benzer şekilde işleyeceği tahmin ediliyor. Ayrıca güvenlik kameraları televizyonlar ve hoparlörler gibi çeşitli akıllı ev bileşenleriyle de kontrol imkanı sağlıyor.

  • Sesli komutla birlikte, hangi saatlerde eve gideceğiniz veya işe gitmeniz gerektiğini komutlayacak
  • Verilecek olan çeşitli komutlar sayesinde, sizlere görsel ve etkileyici cevaplar da verecek
  • Tüm kullanıcıların seslerini, kendi ana sunucusundaki kayıtlarla eşleştirebilecek
  • Muhtemelen Google bu hizmetleri uygun fiyatlandırmalarla sunacak

 

Google Home Hub
Google Home Hub

 

Tüm özellikler dikkate alındığında, bu hizmetin geniş bir çevre tarafından son derece rağbet göreceği de tahmin ediliyor.

Her ne kadar Google, bu konu ile ilgili tarihi vermese bile; 22 Ekim’de ilk olarak İngiltere’de hizmete başlayacağı da söyleniyor. Hava durumu ve yerel işletme bilgilerinin de alınabildiği bu hizmetle birlikte, artık çok daha kullanışlı bir Google platformunun olacağını söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here