Ana sayfa İnternet Google Glass’la çekilen defile yayında!

Google Glass’la çekilen defile yayında!

0

New York Moda Haftası”nda 2013 İlkbahar Koleksiyonu”nu sunum şekliyle yankı uyandıran Diane Von Furstenberg”in defilesinden görüntüler DVF, Google + ve Google”ın YouTube adresinde yayınlandı

Google”ın fütüristik tasarımlı Glass gözlüğüyle defile sırasında çekilen ve “DVF through Glass” adı verilen kısa film, markanın tutkunlarını gerçek dünyadan koparmadan dijital bir yolcululuğa çıkarıyor. Google Glass”ın perspektifinden tasarımcının kendi defilesini anlattığı 3,5 dakikalık kısa film, Diane Von Furstenberg”in New York Moda Haftası”ndaki defile öncesi hazırlıklarından defile sonrasına kadar geçen zamanı gözler önüne seriyor.
 

Giyilebilir yeni bir teknoloji olarak tanımlanan Google Glass”ın renkli minik kameralarıyla DVF”in gelecek sezon koleksiyonun buluştuğu defilede tanınmış tasarımcı “Bu gözlüğü moda dünyasına tanıttığım ve herkese modayla ilgili bu devrimsel teknolojiyi kullanarak benzersiz bir bakış açısı kazandırdığım için çok heyecanlıyım,” dedi. Gelişme aşamasındaki orijinal gözlük için Google’ın kurucularından Sergey Brin ise “Güzellik, stil ve rahatlık kavramları, Google Glass için en son teknoloji kadar önemli olmaktadır. Google Glass”ı DVF ile beraber podyumlara çıkardığımız için mutluyuz” diye görüş belirtti. Yeni gözlüklerinin nasıl gelişeceği konusunda heyecanlı olan Google”ın, DVF ortaklığıyla gerçekleştirmiş olduğu defilenin yankıları sürmeye devam ediyor.

Defileyi izleyebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here