Ana sayfa Donanım Güncel Google Fotoğraflar Tüm Videoları Desteklemeyecek

Google Fotoğraflar Tüm Videoları Desteklemeyecek

0

Google üzerinden normal şartlarda fotoğraf ve video yüklemek son derece kolaydı. “.mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts ve. mkv” dosyaları, google tarafından desteklenen türler olarak biliniyor. Google Fotoğraflar; artık desteklenmeyen video biçimlerini yüklemenize ve sunduğu ücretsiz sınırsız depolama alanından faydalanmanıza izin vermeyecek.

Peki Google Fotoğraflar İçin Büyük Bir Değişim Oldu Mu ?

Şu an için en kullanışlı uygulamalardan bir tanesi de Google fotoğraflar olarak biliniyor. Bu değişiklik; bazı RAW ve VOB dosyalarını, Google Fotoğraflar’ın dışında bıraktı. Anacak bu tarz dosyaların son derece popüler olmasın ise endişeleri arttırıyor.

Tam çözünürlüklü fotoğraflar yükleyebilmeniz için depolama konusunda ödeme yapmanız gerekiyor. Ücretsiz sınırsız depolama sadece; “optimize” görüntülere izin veriyor. iCloud Fotoğraf Kitaplığı her ne kadar iyi olsa bile; Google Fotoğraflar’daki arama yetenekleri, Apple’ın bu noktada toplayabileceği her şeyi geride bırakıyor.

Google Fotoğraflar kesinlikle çoğu insan için kullanılmaya değerdir ve sınırsız depolama alanınıza birkaç saçak formatı yükleme yeteneğini kaybetmeniz, muhtemelen bunu değiştirmeyecek.

Konuyla ilgili yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here