Ana sayfa İnternet Google”da ünlü dönemi!

Google”da ünlü dönemi!

0

Arama devi Google, internet reklamcılığında inovatif fikirleriyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Google’ın yeni reklam stratejisi bize nasıl yansıyacak?
 

Google’ı ünlüler bastı! Arama devi Google, birbiri ardına çıkardığı yeniliklere bir yenisini daha ekliyor ve bu sefer internet reklamcılığında yeni bir dönem başlatıyor. Google’ın yeni reklam anlaşmaları gereği, artık belli başlı aramalarda ünlü isimlerle karşılaşacağız! Bir marka ya da ürün ismi aradığımızda Google, reklam anlaşması gereği o arama sonucuyla ilgili olarak “Bu kişi size bu ürünü tavsiye ediyor” veya benzeri cümleler eşliğinde ünlü birini sonuçlarda gösterecek. öte yandan ünlü kişinin Google+ sayfasında o ürün sayfası +1’lenmiş olacak.
 
Google
Bu sayede, firmaların ünlü isimlerle çalıştığı popüler reklamları internette süreklilik sağlayacak. Bu da, ekstra reklam geliri anlamına geliyor. örneğin, Türk Telekom ile ilgili bir arama sonucunda Cem Yılmaz arama sonuçlarında çıkacak ve bizlere Türk Telekom’u önerecek. Sistem henüz çok yeni. Fakat Google basın sözcüsü dün yaptığı açıklamada “Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilik yapmaktan kaçınmayacağız” cümlesini kurarak, ne kadar iddialı olduklarının altını çizdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here