Ana sayfa İnternet Google+ canlı videoyla sohbet başladı!

Google+ canlı videoyla sohbet başladı!

0

Google ile artık sanatçı, popüler bir kişi ya da bir topluluğun temsilcisi dilediği mesajı canlı yayın ile tüm dünya ile paylaşabilecek
 

Google+ Canlı Videoyla Sohbet (Hangouts on Air) geçtiğimiz yıl belirli bir grup yayıncı ile paylaşılarak onların takipçileri ve hayranlarıyla yaptıkları sohbetlerin diğer kullanıcılar tarafından izlenmesine imkân tanıdı.
 

Ne işe yarıyor?

-Herkesin izleyebilmesi için yayın yapabilirsiniz: “Canlı Videoyla Sohbet”e izin ver”i tıklayarak Canlı Videoyla Sohbeti, Google+ akışınızdan, YouTube kanalınızdan ya da web siteniz üzerinden tüm dünyaya yayınlayabilirsiniz.

-Kaç izleyeniniz olduğunu görebilirsiniz: Yayınınız sırasında kaç kişinin sizi canlı izlediğini görebilirsiniz.

-Kaydedebilir, tekrar paylaşabilirsiniz: Canlı yayından çıktıktan sonra videonuz hem sizin YouTube kanalınızda, hem de Google+ akışınızda paylaşılacaktır. Böylelikle yayından sonra da videonuz hakkında fikir alışverişinde bulunabilir, gerektiğinde tekrar paylaşabilirsiniz.

 

Milyonlarca canlı videoyla sohbete imkan tanıyacak altyapıyı sunmak biraz zaman alacak. Canlı Videoyla Sohbet istekleri belirli bir sıralamayla önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek.
 

Bu sürede dilerseniz aşağıda kesinleşmiş yayınlardan birini seçebilir, şimdiden takviminize kaydederek katılabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here