Ana sayfa Haber Good Lock Eklentisiyle Hangi Uygulamanın Telefonunuzu Titrettiğini Görün

Good Lock Eklentisiyle Hangi Uygulamanın Telefonunuzu Titrettiğini Görün

0

Samsung Good Lock, tamamen elle kullanılan özelleştirme ile ilgilidir. 2018 yineleme bireysel uygulamanın kullanımıyla bir dizi ilginç işlevsellik sunuyor. Samsung şimdi Good Cat 2018 için güzel yakalama adlı yeni bir uygulama yayınladı. Artık gizlice titreyen veya telefonunuzu çaldıran uygulamaları yakalayabilirsiniz.

Good Lock Teknolojisi Neler İçeriyor ?

Nice Catch; hangi uygulamanın zil sesini / ses modunu değiştirmiş olabileceği, ekranı uyandıran uygulamalar veya telefonunuzda başka bir şey yaptığınız gibi size tam ekran reklamlar gösterebilecek bir uygulama gibi birçok şeyi algılayabilir.

Bu seçenekler; cihazlarına çok fazla rastgele uygulama indirip yükleyenler için yapılmış gibi görünüyor. Çünkü popüler uygulamaların çoğu; izniniz olmadan genellikle telefon ayarlarınızla uğraşmaz veya uygulamayı kullanmadığınızda reklamları gösterir.

Nice Catch; daha yeni piyasaya çıktığından dolayı beklemek ve gerçekte nasıl çalıştığını görmek zorundayız. Şu ana kadar yapılan yorumlar genellikle olumlu yönde.

Eğer cihazınızda Good Lock 2018 kurulu ise; uygulamayı açmanız yeterlidir; en alttaki önerilen uygulamalar bölümünde Nice Catch’i görmelisiniz.

 Galaxy Apps mağazasına gitmek ve Nice Catch uygulamasını indirmek için dokunun (alternatif olarak, doğrudan Galaxy Apps’e gitmek için telefonunuzda okuyorsanız bu bağlantıya dokunun ). Nice Catch kurulduktan sonra, uygulama penceresinden çalıştırabilirsiniz.

Technotoday ailesi olarak görüş ve önerilerinizi heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here