Ana sayfa Haber God of War oyununun oynanış süresi kesinlik kazandı!

God of War oyununun oynanış süresi kesinlik kazandı!

0

God of War oyunu ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu gecenin PlayStation Experience 2017 etkinliğinin yıldızlarından bir tanesi olacak yeni oyun ile ilgili yepyeni bir fragman (ki oynanış fragmanı olursa daha iyi olur) yayınlanmasını, yeni yeni bilgilerin paylaşılmasını ve artık resmi çıkış tarihinin duyurusunun yapılmasını bekliyoruz. Ancak bu bilgilerden ilki, etkinliğin açılış konuşmasında geldi. God of War oyununun oynanış süresi kesinlik kazandı.

E3 2016 fuarında duyurulmuş olan God of War, serinin önceki oyunlarından çok farklı bir şekilde geliyor. Bildiğiniz gibi, yeni oyun ile birlikte asabi ağabeyimiz Kratos’un hayatında yepyeni bir sayfanın açılacak. öncelikle kamera açısı alışık olduğumuzdan farklı olarak omuz üstüne geçecek. Bunun haricinde, klasik silahlara da veda edeceğimiz God of War oyununda, Yunan tanrılarının da sayfasını kapatacak ve İskandinav tanrılarının sayfasını açacağız. Ayrıca bu defa yalnız olmayacağız. çatışmalarda kendisine yardımcı olacak, hayatından sorumlu olduğu bir de oğlu Atreus var. Bir diğer deyişle, ikili arasında bir kooperatif bir çalışma da devreye girecek. Yeni God of War oyununun önceki oyunlardan farklı olduğu kısımlar bunlar olmayacak tabii ki. Oynanış süresi olarak da epey uzun bir oyun bizleri bekliyor olacak.

PlayStation Experience 2017 etkinliğinin açılışında konuşma yapan God of War oyununun Yaratıcı Yönetmeni Cory Barlog, oyunun on beş saat civarı bir oynanışa sahip olacağını tahmin ediyormuş, ama geçtiğimiz haftalar sırasında yapılmış olan oynanış testlerinin sonucunda, oyunun yirmi beş veya otuz saat civarı bir sürede son bulacağı ortaya çıkmış. üç ana God of War oyununun ortalama on saat civarı bir sürede bitirilebildiğini hesaba katacak olursak, aradaki farkın ne derece muazzam olduğunu görebiliriz. Bunda tabii ki ağırlıkta olan araştırma kısımları ve gidilecek birden fazla yolun olmasının etkisi büyük. Bunun yanı sıra, Cory Barlog, oyuncuların oyuna tur otobüsüymüş gibi bir yaklaşımda bulunmalarını istiyor. Bu da tabii ki araştırmanın ne boyutlarda olduğunun da az biraz kopyasını veriyor gibi görünüyor. Ancak her ne olursa olsun, bizleri muazzam kalitede bir God of War oyununun beklediğine şüphemiz yok ve oyun ne kadar uzun olursa olsun, illaki tadı damağımızda kalacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here