Ana sayfa Oyun God of War efsanesi kaos için geri dönüyor

God of War efsanesi kaos için geri dönüyor

0
Oyun dünyasına “merhaba” dediği 2005 yılından bu yana sektörde bir mihenk taşı olmayı başaran efsanevi God of War serisinin 3. ve final oyunu, 17 Mart 2010, çarşamba günü PlayStation®3 sahipleriyle buluşuyor. Oyun tutkunlarının nefeslerini tutarak beklediği God of War III”te, Kratos tüm öfkesi ile düşmanlarına kan kusturuyor. Teknik özellikleri, nefes kesen grafikleri, ışıklandırma detayları ve Antik Yunan mitolojisi ile God of War III, destansı bir macera yaşatıyor. Hazır olun, “kaos yeniden yükselişe geçiyor!”
 

 

 

Dört gözle beklenen efsane oyun God of War III, 17 Mart”ta çıkıyor. Sadece PlayStation®3″e özel olarak geliştirilen ve ilk oyundan bu yana milyonlarla ifade edilen bir hayran kitlesi yaratan God of War, serinin 3. ve final oyunu ile de adından çok söz ettireceğe benziyor. Tutkunlarının doyamadığı aksiyon ve savaş, yeni oyunda doruk noktasına ulaşıyor. Aksiyonların arasına serpiştirilen akıllıca tasarlanmış bulmacalar da sürprizler yaşatıyor. God of War III, adeta bir görsel şölen tadındaki gelişmiş teknolojisi ile de benzersiz ve çok iddialı. Yüz ifadesi ve mimikleri üzerinde titizlikle çalışılan Kratos, bu destansı maceranın eşsiz kahramanı olarak bakalım oyuncuları ne gibi yolculuklara sürükleyecek?…

PlayStation® 3 sahipleri, benzersiz ve tadı damaklarında kalacak bu deneyimi yaşatan God of War III”e 129 TL”ye sahip olabiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here