Ana sayfa Oyun God of War: Ascension için ön sipariş devrede!

God of War: Ascension için ön sipariş devrede!

0

“God of War” serisindeki ilk Türkçe sürümlü oyun olma özelliğini taşıyan “God of War 4: Ascension ön satışa çıktı

Dünyadaki milyonlarca oyun severin heyecanla beklediği bu oyunu Gold”dan ön siparişle satın alanlar, Türkiye”deki çıkış günü olan 15 Mart”ta oyunu oynamaya başlayabiliyor.
 

2005 yılından bu yana video oyunu meraklılarının favorileri arasında yer alan “God of War” serisinin 4″üncü oyunu olan “God of War: Ascension, www.gold.com.tr”de 115 TL”den ön satışa çıkarıldı. Gold, oyunu Türkiye”deki çıkış tarihi olan 15 Mart”ta teslim etmeye başlayacak ve müşterileri gecikmesiz olarak “God of War: Ascension”ın dünyasını keşfetmeye başlayabilecek.
 

4″üncü oyun, “God of War” serisindeki ilk Türkçe sürümlü oyun olma özelliğini taşıyor. Türk oyun severler, “God of War: Ascension”da Kratos”un maceralarına kendi dillerinde katılabilecekler. Türkçe dil seçeneği sayesinde oyunun özellikle Türkiye”deki oyuncu kitlesini hızla artıracağı bekleniyordu. Gold yetkilileri bu beklentinin ön siparişlerde kendini gösterdiğini ifade ediyor. Sony Playstation 3 satışlarının artmasında da etkili olan oyunda Kratos, eşi ve kızının öldürülmesinin ardından özgürlük, günahlarından kurtuluş ve ailesinin başına gelenlerin intikamını alma arayışına girecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here