Ana sayfa Oyun God of War Ascension Beta yeni yılda herkese açılıyor

God of War Ascension Beta yeni yılda herkese açılıyor

0

God of War: Ascension yeni yıla PlayStation Plus üzerindeki çoklu Oyunculu Beta sürümü ile giriyor

God of War: Ascension for PlayStation3 Multiplayer Beta”nın 8 Ocak 2013 tarihinde resmen PlayStation Plus”a geleceğini açıkladı. Oyunun hayranları, yerini daha sonra keyifli bir yorgunluğa bırakacak olan oynanabilirliğin getirdiği adrenalinin tadına bakma fırsatını, 12 Aralık”ta yayınlanan ve tüm aksiyonun yer aldığı çok sayıdaki ekran görüntüsünü de içeren yeni çoklu oyunculu tanıtım filmi “Evil Ways” ile yakalayacak.
Beta sürümünün piyasaya sürülmesi ile birlikte, PlayStation Plus üyeleri, Ekip Halinde ölümüne Savaş”ın God of War”daki muadili olan Team Favour Rush modunda deneyimi daha da ileri düzeylere taşıyabilecek. Tanrılar”dan gerekli miktarda lütuf puanını almak ve Gladyatörünüz için yeni kişiselleştirme seçeneklerini açmak için mücadele verecek. Tek başına çarpışmaktan hoşlananlara yönelik tekli savaşçı ile mücadele için tasarlanmış henüz görücüye çıkmayan tek oyunculu bir sürüm de yayınlanacak.

God of War: Ascension, en çok satan oyunlar arasında yer alan God of War dizisinin ön bölümü olma özelliğini taşıyor. Ares tarafından kandırılarak eşi ve çocuğunu öldürdükten sonra Kratos, hayatında en sevdiği iki insanın intikamını almak için ettiği yemin ile kan yeminini bozmasından ötürü, yaşayan lanetlilerin kapatıldığı devasa boyutlardaki bir hapishanede ilelebet hapse mahkum edilmiştir. Güvenilir çift Zincirli Kılıçları ile donanmış halde amansız özgürlük ve günahlarından arınma arayışı boyunca bir yandan mitolojinin en karanlık yaratıklarından biri ile mücadele ederken diğer yandan da çetrefil bilmeceleri çözmesi gerekiyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here