Ana sayfa Oyun God of War ‘2’si 1 arada’ satışta

God of War ‘2’si 1 arada’ satışta

0
Efsane oyun God of War serisinin, sadece PlayStation®3 formatında oynanabilen God of War I ve God of War II oyunlarını içeren “God of War: Collection” nostalji yaşamak isteyen tutkunlarına özel olarak hazırlandı ve satışa açıldı. Bu koleksiyonu mutlaka arşivinizde bulundurmak isteyeceksiniz.
üçüncüsü merakla beklenen ve çıktığı andan itibaren satış rekorları kıran God of War serisinin ilk iki oyunu, “God of War: Collection” adıyla satışa açıldı. PlayStation®3 formatına dönüştürülerek, tek BluRay diskte birleştirilen God of War 1 ve God of War 2 oyunları, bu efsanenin nostaljisini yaşamak isteyenler ve bu özel koleksiyonu arşivlerinde saklamak isteyenler için çok ideal.

2″si 1 arada oyna, arşivinde sakla
Serinin ilk oyununda özellikle karakterlerle tanışılıyor ve oyun ilerledikçe Kratos ve Ares”in gerçek amaçları öğreniliyor. Atina”ya gitmek üzere hareket eden bir gemide başlayan macerada, Kratos”un kontrolünü ele alır almaz oyuncu kendisini gerçekçi bir aksiyonun içerisinde buluyor.
 

Serinin ikinci oyununda ise güçlerini kaybeden kahramanımız her zamanki gibi elindeki kullanışlı silahlarla dövüşmeye devam ederken bir yandan da çeşitli bulmacalarla haşır neşir olmaya başlıyor. İlk başta basit hareketleri yaparken, savaşlarda boy gösterip seviye arttırdıkça daha ölümcül kombolar ve artistik hareketler yapılabiliyor.
 

God of War: Collection”ın görsel kalitesi büyük özenle hazırlanmış. Ayrıca karakter ve çevre modellemeleri konusunda oldukça üst düzeyde bulunuyor.

Fiyatı: 90TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here