Ana sayfa İnternet gnçtrkcll ile açıkhava sinema festivali başlıyor!

gnçtrkcll ile açıkhava sinema festivali başlıyor!

0

gnçtrkcll”in her yıl gençlere açık havada sinema keyfi yaşatan “Açıkhava Sinema Festivali” bu yıl 5.”siyle devam ediyor

16 Temmuz ila 13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde Pasifik Savaşı, Man of Steel, Şirinler 2 ve Iron Man gösterimde olacak. Hatta Pasifik Savaşı ve Şirinler 2 tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek.

Festival gösterim programı şöyle:
16 Temmuz, Salı – Pasifik Savaşı
21 Temmuz, Pazar – Man of Steel
31 Temmuz, çarşamba – Şirinler 2
13 Ağustos, Salı – Iron Man
 

İstanbul Küükçiftlik Park”ta düzenlenecek festivalde gösterim akşamları kapılar saat 19:00″da açılacak. Yazın açık havada film izleme nostaljisini geri getirecek festivalde, filmlerin başlayacağı 21:00″a kadar sessiz sinema ve dev jenga gibi çeşitli oyunlar ve yarışmalar da gençleri bekliyor olacak.
 

Festivale katılmak isteyen gnçtrkcll”liler, biletlerini Turkcell Akıllı Bilet ile alabilecekler. Yapmaları gereken şey; izlemek istedikleri filmi seçip, Pasifik Savaşı için BİLET1, Man of Steel için BİLET2, Şirinler 2 için BİLET3 ve Iron Man için BİLET4 yazıp 3544″e kısa mesaj göndermek. Bir alana bir bedava sinema kampanyası kapsamında 2 bilet, 15TL”den ücretlendirilecek. Festivale tek gitmek isteyen Turkcell müşterileri içinse fiyat 10TL ancak diğer sinemaseverler için tekli bilet fiyatı 15TL.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here