Ana sayfa Oyun Giysinizi giyin ve bir kez daha göklere yükselin!

Giysinizi giyin ve bir kez daha göklere yükselin!

0
Kendinizi ister Dünya Kupası”nda milli bir rekabetin içinde düşleyin, ister senaryolar ve kötü adamlarla dolu bir dünyaya iyilik getiren kahraman, ister göklerdeki bir ütopya ülkesinde kaderiyle yüzleşip sevdiği her şeyi var eden bir savaşçı… İşte bu yepyeni oyunlar, düşlediğiniz dünyayı oyun konsollarınıza taşıyor. Siz sadece
oyununuzu seçin ve maceradan maceraya koşun…

2010 FIFA World Cup

Electronic Arts, dünyanın en büyük spor organizasyonunu, Güney Afrika 2010 FIFA Dünya Kupası”nın tek resmi lisanslı video oyunuyla buluşturuyor. 2010 FIFA World Cup, Güney Afrika eleme turlarına katılan 199 milli takım, Güney Afrika”da kullanılacak 10 resmi stadyumun tümü ve eleme bölgelerindeki stadyumları da içererek, dünyanın en büyük spor arenasındaki milli rekabetlerini oyun cihazlarınıza taşıyor.
 
Oyuncular eleme turlarından başlayıp FIFA Dünya Kupası finaline kadar milli takımlarını oynayabilecekler ve takımlarını bir üst tura taşıyabilecekler. Oyunda, her bir ülke için ev ve deplasman stratejileri, oyun içinde değiştirilen taktikler, oyuncuları daha çok yoran ve hatta topun hareketine etki eden yükseklik efektleri gibi yenilikler bulunuyor.

 

 

  Iron Man 2

Giysinizi giyin ve bir kez daha göklere yükselin! Bu yepyeni hikaye, Iron Man 2 filminin heyecanının yanı sıra sizi Iron Man çizgi roman dünyasının derinliklerine de götürecek. Yalnızca bu oyunda göreceğiniz klasik Iron Man kötü adamı Crimson Dinamo da dahil olmak üzere, bir çok düşmanla karşılaşacaksınız. Oyunda milyarder playboy ve teknoloji dahisi Tony Spark, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için geliştirdiği yeni bir teknolojiyi tanıtıyor. Tabii bu teknolojiyi kötü emelleri için kullanmak isteyen düşmanlar çıkacaktır!

 

Oyunda, Tony Spark”ın operasyon merkezinden araştırma geliştirme çabalarını yönetip, giysi ve silahlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirerek görevinize hazırlanıyorsunuz. Süper kahraman görevlerini yerine getirerek, küresel krizin ortasında bazıları gökdelen büyüklüğündeki düşmanlarla savaşmanız gerekiyor. Ancak unutmayın ki, senaryolar
ve kötü adamlarla dolu bir dünyaya gireceksiniz.

 

 

Battlefield: Bad Company 2
Battlefield: Bad Company 2, daha önce modern savaş aksiyon oyunlarında görülmemiş yıkım özellikleri, araçlı çatışmalar, takım oyunu ve açık dünya ortamları bulunduruyor. Yıkım imkanlarını uç seviyeye taşıyan ve çok sayıda kara, deniz ve hava aracı sunan oyunda, oyuncular sınıfının en iyisi savaş deneyimini yaşayacaklar. En iyi çokluoyuncu deneyimlerinden birini sunan Battlefield: Bad Company 2″de oyuncular ister online, ister tek kişilik seferde hayatta kalmak ve fethetmek için her silahı ve aracı kullanabilecekler. Battlefield: Bad Company 2″de yeni olarak mikro-yıkım mekaniği sayesinde oyuncular savaş alanını siperleri dağıtarak veya binaları yıkıp içindeki düşmanların üzerine devrilmesini izleyerek daha stratejik yaklaşımlarda bulunabilecekler.

 

 

 

Final Fantasy XIII

Her oyununda benzersiz dünyalar, akılda kalıcı karakterler ve muhteşem hikayeler sunan Final Fantasy”nin bu yeni serisinde, oyuncular uçan şehir dünyası Cocoon ve vahşi alt dünya Pulse üzerinde bir yolculuğa çıkacak ve yolculukları sırasındabirbirinden farklı dostlar edinecekler. Kaderinizle yüzleşecek cesarete sahip misiniz? Yoksa sevdiğiniz her şey yok olmaya mahkum mu olacak?

Final Fantasy XIII, keşfedilmeyi bekleyen nefes kesici ortamlarla, dost olunacak eşsiz karakterler, alt edilecek korkutucu düşmanlarla dolu bir macera oyunu. Bu yeni oyunda, tanıdık Active Time Battle sistemi geliştirilerek oyunculara, tek turda gerçek zamanlı olarak birden çok komut verebilme özgürlüğü sunuluyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here