Ana sayfa İnternet GittiGidiyor.com’dan uluslararası başarı

GittiGidiyor.com’dan uluslararası başarı

0

GittiGidiyor.com, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi”ni kapsayan Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA sıralamasında 64. oldu!

Deloitte Teknoloji Fast50 2009 Türkiye Programı sonuçlarına göre, en hızlı büyüyen şirketler sıralamasında 8″inci olan GittiGidiyor.com, bu defa da Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi”nin en hızlı büyüyen 64. teknoloji şirketi oldu ve ilk 500″e giren tek Türk e-ticaret sitesi unvanını kazandı.

Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2009 Programı”nın sonuçları, 24 Kasım 2009 tarihinde, İngiltere”nin başkenti Londra”da yapılan bir törenle açıklandı. Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı”nda www.GittiGidiyor.com Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi”nde en hızlı büyüyen 64.”üncü teknoloji şirketi olarak, adını ilk 100″e yazdırmayı başardı.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi”ndeki teknoloji şirketlerinin net gelirlerindeki son 5 yıllık büyüme dikkate alınarak oluşturulan Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA sıralamasında 64″üncü sırayı alan www.GittiGidiyor.com kaydettiği hızlı büyümeyle, başarısını Türkiye sınırları dışına taşıdı. 

4 milyon kayıtlı kullanıcı, 500 binden fazla günlük ziyaretçi ve 1,5 milyonu aşkın günlük satış fırsatıyla, Türkiye”nin en işlek alışveriş merkezi olan www.GittiGidiyor.com “un Genel Müdürü Cenk Angın, Fast500″de dereceye girmenin önemini vurgulayarak “Deloitte Teknoloji Türkiye Fast50″de 8″inci olarak büyük bir başarıya imza attık. Şimdi de Deloitte Teknoloji Fast500″de 64″üncü olarak bu başarımızı perçinledik.” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here