Ana sayfa Haber GIST tüm zamanların en büyük ziyaretçi ortalamasını bu sene yakaladı

GIST tüm zamanların en büyük ziyaretçi ortalamasını bu sene yakaladı

0

Gaming İstanbul 2017“ye katılan ziyaretçiler, fuar boyunca, dijital dünyanın yenilikleri ile tanışıp, deneyimleme şansına sahip oldular. Kadın, erkek, çocuk, her yaştan kitlenin yoğun ilgi gösterdiği Gaming İstanbul 2017″de, 4 gün boyunca, Strike of Kings ve League of Legends turnuvaları, çeşitli sunumlarla FIFA 17, Cosplay Yarışması Final heyecanı, çocukların eğlenceli ve geliştirici saatler yaşadığı Kid”s Park etkinlikleri ve teknoloji, oyun dünyasının konuşulduğu seminerler gerçekleşti.

“Cosplay Yarışması Finali”nde, oyun karakterlerine bürünen Cosplayerlar, büyük ödül için kıyasa yarıştı. Leon Chiro, Enji Night, Tabitha Lyons ve Elena Samko”dan oluşan jüri, dijital oyun karakterlerini, tasarladıkları kostüm ve aksesuarlarla en iyi yansıtanları seçti.

Sahnede renkli görüntülere sahne olan Cosplay Yarışması”nın 3.sü Dota oyunun Death Prophet Merqueen karakterine bürünen Gül Melis Taze, Wither 3 oyununun Imerith karakterinin kostümüyle yansıtan Utku Oğuzman 2. olurken, Digimon oyunun Wargreyman karakteri Enhar Güreşçi 1. Oldu.

En dikkat çekici:Gaming İstanbul 2017″de Star Wars Force Arena,  MARVEL Future Fight, Paramanya ve Netmarble”ın eğlenceli oyunlarını deneme şansı elde etti ve birbirinden farklı hediyeler kazanma şansı yakaladı. Netmarble standında oyuncular Star Wars Force Arena”da kazanmak için mücadele ettiler. Netmarble, ayrıca ana sahnede gerçekleştireceği Wolfteam Turnuvası ve Mstar Dans Workshop”u ile de fuarda ziyaretçilerle buluştu.

Turk Telekom Playstore, Microsoft, Aral, Vestel, Epin, Seti, Redbull, Bynogame, Papara, Gizza, Oldmoustache, Varta, Overgame, Zeren”s Universe, Merch, Blizzard, Nvidia, Gpay, KINQUIN, VFS, Denedik Biz, Zoccoshop, Merchtancy, Paralelevrencrise GIST 2017″ye katılan diğer firmalar arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here