Ana sayfa Donanım GIGASET ME

GIGASET ME

0

Avrupa”nın lider DECT telefon üreticisi Gigaset, Berlin’de düzenlenen IFA’da ilk nesil akıllı telefon serisi GIGASET ME‘yi kullanıcıların beğenisine sunuyor. GIGASET ME Pure, GIGASET ME ve GIGASET ME Pro olarak üç modelini piyasaya çıkaran Almanya’nın deneyimli iletişim uzmanları, şirket tarihinin yirminci yılında yeni bir çağın başlangıcına imza atıyor. Uluslararası alanda faaliyet gösteren grup, yeni nesil akıllı telefonlarıyla güçlerini etkileyici bir şekilde ortaya koyuyor.

GIGASET, ME serisi ile en gelişmiş teknolojiyi, telekomünikasyon ve tüketici elektroniğinin geliştirilmesindeki geniş deneyimiyle birleştiriyor. Merkezi Almanya’da bulunan uluslararası şirket, büyük bir güven ve özveri ile günümüzün en ilgi çeken pazarlarından birine giriyor.

GIGASET CEO‘su Charles Fränkl yaptığı açıklamada; “Bir şey yapacaksanız bunu doğru yapmalısınız. Bu rekabetçi pazarda uzun süreli başarı elde etmek için gerekli olan altyapımız var. Daha da önemlisi bunun için ekibimiz, fikirlerimiz ve teknolojimiz var” dedi.

 

En yüksek beklentileri karşılamak

 

Bu hedefe ulaşmak amacıyla yola çıkan GIGASET güvenilirlik, kullanıcı rahatlığı ve teknik detayları ile en son teknolojiye sahip tasarım konusunda, mobil telefon sektöründe yeni standartları belirlemiş olan dünyanın en iyi mühendislerini ve tasarımcılarını bünyesinde bulunduruyor. üstün akıllı telefonlardan her biri, modern ve aktif kullanıcıların, kalite, tasarım ve yaşam tarzı ihtiyaçlarına uygun olarak Alman mühendisliği ve kalitesi bilinciyle tasarlandı.

Telefonların geniş açı lensleri ve benzersiz özellikler ile donatılmış yüksek çözünürlüklü kameraları daha büyük ve daha iyi fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Ses konusunda ise yenilikçi ses aktarımı konseptiyle tüm modeller yüksek kalite kayıpsız format desteği ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. GIGASET ME’nin yapımında kullanılan yüksek kalite malzemeler ve sade tasarım ise GIGASET’in vazgeçilmez kalite standartlarını yansıtıyor.

 

Almanya’da yapılan üstün tasarım

 

GIGASET ME hakkındaki detaylı görüşünü özetleyen, birçok ödüle sahip GIGASET tasarımcısı Hans-Henning Brabänder, “GIGASET ME kullanıcılarının her biri, telefonları nerede ve hangi koşullarda kullanıyor olurlarsa olsun, kendilerini mutlu edecek bir şeyler bulacaklar.” dedi.

Hans-Henning Brabänder liderliğinde geliştirilen tasarım, telefonun önünde ve arkasında, şık bir biçimde kenarları yuvarlatılmış, yüksek kaliteli, üçüncü nesil Gorilla® Glass’ı, paslanmaz çeliğin gücü ve rakipsiz Alman üretim kalitesi ile birleştiriyor. Deliksiz tasarımı sayesinde telefonların tamamı toz ve neme karşı korunuyor. Hafif ancak sağlam, paslanmaz çelik çerçeve; GIGASET ME’nin keyifle tutulmasını sağlarken telefonun eşsiz tasarımı için mükemmel bir uyum da sağlıyor. Bu unsurlardan her biri; kullanıcıların aklına, diğer GIGASET ürünlerinin mükemmel tasarım DNA’sını getiriyor.

Tüm GIGASET ME cihazları, 2015 yılının sonbahar aylarında Avrupa ve çin’de satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here