Ana sayfa Donanım Gigabyte”dan yeni anakartlar!..

Gigabyte”dan yeni anakartlar!..

0
GIGABYTE, USB 3.0 teknolojisi ve DisplayPort arabirimine sahip H55 ve H57 serisi anakarları pazara sunuyor.
GIGABYTE, Intel H55 ve Intel H57 yonga setlerini destekleyen, ve aynı zamanda güç verimliliğine sahip multimedya platformu için 57 gr. (2 ons) bakır PCB”ye sahip, Smart6™ bilgisayar yönetim araçları, Dynamic Energy Saver™ 2 güç tasarruf özellikleri, DualBIOS™ ve Enerji Tüketen ürünler Yönergesi (EuP) desteği başta olmak üzere çeşitli son teknoloji özellikler sağlayan GIGABYTE Ultra Durable™ 3 (Ultra Dayanıklı 3) tasarımının başarısını arttıran en son nesil H57/H55 serisi anakartlarını duyurmaktan mutluluk duyar.

İlk kez yerleşik entegre grafik kartı ve DDR3 bellek denetleyici (kod adı Clarkdale) içeren yeni Intel® Core™ i5 ve Core™ i3 LGA 1156 soket işlemcileri destekleyen GIGABYTE H55/H57 serisi anakartlar, daha önceki entegre grafik çözümlerine benzemeyen, olağanüstü yüksek tanımlı içerik oynatma olanağını sunmaktadır. Kullanıcılara en yeni bağlantı seçeneklerini sunan GIGABYTE H55/H57 serisi, VGA, DVI, HDMI ve DisplayPort dahil olmak üzere çok çeşitli ekran arabirimlerini desteklemektedir. GIGABYTE H55/H57 serisi, grafik performanslarını daha da yüksek seviyelere çıkarmak isteyenler için performansı %13″e kadar arttırma amacıyla GPU çekirdek frekansının overclock edilmesini desteklemektedir.
 

 

 

Display Port Desteği
GIGABYTE GA-H57M-USB3, GA-H55M-USB3 ve GA-H55M-UD2H. anakartları, standart kablolar üzerinde 10.8 Gbps”e kadar bant genişliği sağlayan yeni nesil grafik görüntüleme arabirimine sahip olup, milyarlarca renk sağlamaktadırlar ve en yüksek yükleme hızları ile en muhteşem renk derinliklerinin görüntülenmesine olanak tanımaktadır

DualBIOS™ – Patentli çift Donanımlı BIOS Koruması
DualBIOS™, ana BIOS”un çökmesi ya da arızalanması durumunda BIOS verilerini otomatik olarak kurtaran GIGABYTE patentli bir teknolojidir. Anakarta monte edilmiş 2 adet fiziksel BIOS ROM içeren GIGABYTE DualBIOS™, virüslerden ya da hatalı BIOS güncellemesinden ötürü BIOS”un zarar görmesi ya da arızalanması durumunda sorunun hızla ve kolayca çözülmesine olanak tanımaktadır.

Smart6™ – PC Sistem Yönetimi İçin Daha Akıllıca Bir Yol
GIGABYTE Smart 6™, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, sisteminizi daha kolay ve akıllıca yönetmenizi sağlayan ve 6 yenilikçi yazılımdan oluşan bir çözüm kombinasyonudur. Smart 6™, sistem performansınızı ve ön-yükleme süresini hızlandırmanıza, aynı zamanda daha güvenli bir platform yönetmenize ya da tek bir mouse tuşuyla sisteminizi kolayca onarmanıza olanak tanımaktadır.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here