Ana sayfa Haber Ghetto Ocak 2010″da dopdolu

Ghetto Ocak 2010″da dopdolu

0

Türk ve yabancı isimlerden gruplara etkinlikler

Bluesaint Blues Band
10. yılını kutlayan Bluesaint; albümleri olmadan müzik hayatına devam eden ve bir o kadar da başarılı bir grup müzisyenden oluşuyor. Onlar için önemli olan, gerçek bir keyif müziği olan blues’u layığı ile çalabilmek. Nefis gitar soloları, nefeslilerle süslenmiş kışkırtıcı blues ritimleriyle dolu performanslarını dinlemek isteyenleinr, 7 Ocak Perşembe günü, saat 22:00’de Ghetto’da bulunmaları yeterli. ücretler ise 15-20 TL olarak belirlenmiş.
 
 
  Jozi Levi “Brasil Project” feat. Berg Campos (Rio De Jeneiro)
Samba ritminin Türkiye”deki ilk ve tek ustası “Mestre” Jozi Levi; Brazil Project isimli yeni grubu ile bu yıl da Ghetto”da sıcak saatler yaşatacak. Bazı sürpriz konukların da yer alacağı bu gecede, Jozi Levi’nin ilk göz ağrısı Bate Bumbo perküsyon grubu da, coşku dolu karnaval ve Batucada ritmleri ile geceye enerji katacak. 8 Ocak Cuma günü saat 22:30’da başlayacak etkinlikte biletler 20 ve 25 TL olarak fiyatlandırılmış.

 

Jimmy Edgar
Elektronik müziğe yeni bir soluk getirmek için Detroit’ten yola çıkan Jimmy Edgar’ın yolu, Ghetto’ya düştü. Tek tabanca olarak sahne alacak Jimmy Edgar’dan önce, ortamı Dj Tufan Demir ısıtacak. Harareti ise Jimmy’nin elektronik melodileri yükseltecek. Ocak ortasında sıcak isteyenler 9 Ocak Cumartesi günü 30 TL ücretle bu zevke ortak olabilirler.
 

 

 

Gevende
Türkiye müzik piyasasına yeni bir soluk getiren Gevende”nin sınırları olmayan müziği, basit öğeler içeren parçaları bir süre sonra inanılmaz eğlenceli bir performansa dönüşüyor.  Yurtdışında ciddi bir takipçi kitlesi olan grup, çaldığı  pek çok festival sırasında tanıştığı yabancı müzisyenlerle de ortak projeler yürütüyor.  Gevende’nin sıra dışı müziğiyle sıra dışı bir gece geçirmek isteyenlerin, 14 Ocak Perşembe günü 20 TL’yi gözden çıkarmaları yeterli.
 
 
  Meyhane”de Müslüm Gürses
Popüler müziğin en çok takip edilen isimlerinden Müslüm Gürses; alaturka şarkıları kendine has vokal performansı ile yorumlayacağı ve son yıllarda yayınlanan “Aşk Tesadüfleri Sever” ve “Sandık” albümlerinden şarkılarını seslendireceği özel bir konser projesi için GHETTO”da. 15 Ocak Cumartesi günü gerçekleşek organizasyonda ücretler Masada 60, Ayakta 30 TL olarak

 

  Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars feat. Lenia Diaz (Cuba)
2009’dan bize kalan en güzel şeylerden birisi de Ayhan Sicimoğlu ve grubu Latin All Stars”ın performanslarına Ocak ayı itibariyle yine tam gaz devam ediyor olması. üstelik onlara Küba havası ile eşlik eden Lenia Diaz da var… Latin ezgileriyle keyifli bir gece geçirmek isteyenlerin 16 Ocak Cumartesi günü 25 (ayakta) ya da 35 (masada) vermeleri yeterli.

 

Kavela “Guest & Friends”
Türkiye”nin genç nesil müzisyenlerinden oluşan Kavela; 80″lerden bu güne sevilen şarkıların başarılı yorumlarıyla adından sıkça söz ettirdi. Grubun solisti Gaye Biçer birçok ünlü isme back vokal yapıyor ve ilerleyen yıllarda adından çokça söz ettireceğe benziyor. 80’lerin Kavela tarzı yorumu ile tanışmamışlar 21 Ocak Perşembe günü Ghetto’ya davetli. ücret: 20-15 TL…
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here