Ana sayfa Haber GHETTO Etkinlik Programı (10.10 – 20.10)

GHETTO Etkinlik Programı (10.10 – 20.10)

0

 

12 Ekim Cumartesi – 22:30
Tam: 30 TL öğrenci:20 TL
GHETTO ‘groove’la sunar!
Ghettogether Partileri Vol.2

Geçtiğimiz ay birincisi gerçekleşen yılın en heyecan verici partiler serisinde What da Funk’a; Incognito, Count Basic, Defunkt gibi grupların solistliğini de yapmış olan Kelli Sae eşlik etmişti. Her biri enstrümanının önde gelen isimlerinden oluşan, funk, caz ve soul klasiklerini kendilerine has aranjmanlarla yorumlayan gruba, serinin ikinci partisinde yine sürpriz bir isim eşlik edecek. Enerjinin bir an olsun düşmediği bu partiyi kaçırmayın, üzülürsünüz!
 

13 Ekim Cumartesi – 23:30
Tam: 45 TL öğrenci:35 TL Konser + Yemek: 95 TL
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Rumba’lar, salsa’lar, reggaeton’lar, ça ça ça’lar… Mojito’lar, Cuba libre’ler, margarita’lar… Latin havalarıyla coşan ruhlar, oynak ritmlerle salınan vücutlar… Ayhan Sicimoğlu & Latin All Star ile bu akşam yine kanımız kaynayacak, ‘hepimiz latiniz’ ve karakol durumları yaşanacak, sonra demedi demeyin. Dilerseniz konser öncesinde şef Haldun Tüzel’in lezzetli menüsünden tadarak yalnız kulaklarınızı değil damaklarınızı da şenlendirebilirsiniz.
 

17 Ekim çarşamba – 21:30
Tam: 25 TL öğrenci:20 TL
Vera

2004 yılında Denizli’de, henüz birer lise öğrencisiyken kurulan Vera grubunun üyeleri genç yaşlarına rağmen uzun bir geçmişe sahip. Şarkılarında aşkı, hayal kırıklığını, kaosu ve bütün bunların getirdiği karmaşadan kaçıp sığınabilecekleri huzurlu yerin arayışını anlatan Vera, rock müziğe yeni bir soluk getiren gruplar arasında yer alıyor.

 

Arel Koray Nalbant vokal Onur Gülen klavye Mustafa Şarbak gitar Dünyacan Yılmaz bas gitar Canberk Karademir davul
 

 

 

18 Ekim Perşembe – 21:30
Tam: 35 TL öğrenci: 25 TL
The Ex

Türkiye Hollanda diplomatik ilişkilerinin 400. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan konser zamana meydan okuyan ve yıllar içinde müzikal yelpazesini çok daha genişleten underground – punk grubu The Ex’i ağırlıyor. 1979 yılında kurulan The ??Ex, yıllar içinde noise, rock, caz, doğaçlama ve etnik gibi müzik türlerini aynı çatı altında birleştirerek ‘Ex-music’i yarattı. Kulak tırmalayan yüksek ritim gitarlarla Afrika davul stilini çağrıştıran davullara eşlik eden ironik sözler, The Ex müziğinin karakterini oluşturuyor.

 


19 Ekim Cuma – 23:30
Tam: 20 TL
GHETTO the Party with cizenbayan

Geçtiğimiz ay burusvilis’le başlayan sosyal medya partilerinin ikincisi, çizenbayan’la devam ediyor.


 

Dinlediği müzikler; gittiği parti, konser ve festivaller geniş bir kitle tarafından takip edilen çizenbayan’ın kendi çalacağı müziklerin yanı sıra çok sevdiği Motto ve The Away Days’i de canlı canlı izleyeceksiniz. Dans etmek, sosyalleşmek mi istiyorsunuz? Eğlenmeye hazır mısınız? O zaman Ghetto’ya bekleniyorsunuz!
 

20 Ekim Cumartesi – 22:30
öN SATIŞ: Tam: 40 TL öğrenci: 30 TL KAPI: 45 TL
Triggerfinger

Lykke Li’nin popüler parçası I Follow Rivers’a yaptığı akustik cover’la gündeme yerleşen Belçikalı rock grubu Triggerfinger ilk kez Türkiye’de. Triggerfinger’ın müziği yetişkin dinleyiciler tarafından Led Zeppelin, yeni nesil tarafından ise Queens of The Stone Age’e benzetiliyor. Canlı performanslarıyla da sık sık adından söz ettiren Triggerfinger, soluksuz izlenecek ve sürprizlere gebe bir performans ile karşınızda olacak. Ruben Block vokal Paul Van Bruystegem bas gitar Mario Goossens davul

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here