Ana sayfa Haber Gevende Temmuz”da Earth Festival”de

Gevende Temmuz”da Earth Festival”de

0
Türkiye”de katıldıkları pek çok festivalin ve verdikleri konserlerin yanı sıra bugüne kadar Hollanda, Fransa, Almanya, Danimarka, Yunanistan, Portekiz ve İngiltere”de de festivallerde yer alan ve konserler veren Gevende Temmuz ayında Yunanistan”da düzenlenen Earth Festival”de sahne alacak.

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan festival 15-18 Temmuz tarihleri arasında Selanik”e iki saat uzaklıktaki 1.240 metre yükseklikte Mt. Siniatsiko yaylalarında gerçekleştiriliyor. Gevende Festival”de 16 Temmuz Cuma günü sahne alıyor.

İkinci albüm için stüdyo çalışmalarına başlayan grup uluslararası müzik etkinliklerinde de gittikçe artan bir ilgi ile karşılanıyor. Bugüne kadar binlerce müzisyen arasından çok az grubun davet edildiği Popkomm ve Babelmed Müzik Fuarlarına da seçilen Gevende bu anlamda uluslararası müzik profesyonellerinin de canlı performanslarından övgü ile bahsettiği bir müzik grubu.

Eylül-Ekim aylarında ikinci albümü yayınlanacak olan Gevende daha önce de Yunanistan”da Selanik ve Atina”da konseler vermiş, her iki şehirde de gerek izleyicilerin gerekse de basın yayın organlarının ilgisi ile karşılanmıştı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here