Ana sayfa Haber Getac”dan tablet ve dizüstü bilgisayar

Getac”dan tablet ve dizüstü bilgisayar

0

4. nesil Intel Core i7 işlemciyle güçlendirilmiş Getac Tablet F110,kullanıcılara paralel grafik ve en üst düzey programlama performansı sunuyor. İkili pil ve Life Support teknolojisi özelliklerini taşıyan F110, kesintiye uğramayan tam günlük bir çalışmada 12 saat kadar uzun bir pil ömrünü sağlıyor.

İnce ve dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar V110

Kolayca bilgisayara dönüşen Getac V110 tablet, aynı kategorideki ilk ince ve hafif tam dayanıklı dizüstü bilgisayarı. Sağlam magnezyum-alüminyum alaşımdan ve birleşik polimerden oluşan V110, kanıtlanmış dayanıklılık kapasiteleri ile MIL-STD-810G ve IP65 sertifikalarına sahip. Dikkat gerektiren ortamlarda çalışan profesyonellere sarsıntı ve sıvı zararına mükemmel direnciyle çok fonksiyonlu ve güvenilir bir çözüm sağlıyor.

“Pazardaki en dayanıklı dizüstü” olarak adlandırılan Getac B300 ise son model işlemcileri, inanılmaz pil ömrü, endüstrinin en parlak ekranlarından biri ve 5. nesil işlemcisiyle zor şartlarda çalışanlar için tasarlanmış bir ürün.

Getac, Ar-Ge, tasarım, kalite ve pazarlama alanında yenilikleri ile Tayvan Excellence ödülü kazanan markalardan biridir. Getac tam dayanıklı tablet ve dizüstü bilgisayarlar 19-23 Eylül tarihleri arasında İstinye Park”ta açılacak Taiwan Excellence Günleri etkinliğinde kullanıcılarla buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here