Ana sayfa Donanım Gerçek sinema deneyimi: Sony VPL-VW95ES

Gerçek sinema deneyimi: Sony VPL-VW95ES

0

VPL-VW95ES ev projektörü izleyicilere daha doğal, daha aydınlık ve eşsiz bir 3D deneyimi sağlıyor

Berlin”deki IFA konferansında Sony Professional, izleyicilere eşsiz bir 3D ev sineması deneyimi sağlayan en yeni ev projektörü VPL-VW95ES”i tanıttı. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında duyurulan VPL-VW90ES”in bir üst modeli olan VPL-VW95ES, Sony”nin yeni 3D ev sineması projektörü olma özelliğini taşıyor. Sony”nin 3D Dünyası vizyonunu gerçekleştirmede önemli bir adımı temsil eden VPL-VW95ES yeni dinamik lamba kontrol teknolojisini kullanıyor ve 3D filmi sinema tutkunlarının isteklerini karşılayacak şekilde canlı ve aydınlık görüntüler sunuyor.
sony VPL-VW95ES

3D Blu-ray”de şimdi belirli sayıda filmin hazır olması, VPL-VW95ES”in izleyicilere evde de yerel sinemalardaki deneyimi sunmasınısağlıyor. ürün, izleyicilere canlı ve aydınlık görüntüler verecek şekilde, iris ile kullanıldığında dinamik kontrast oranını maksimum seviyeye getirmek için bir kontrast geliştiriciyi içeren Sony”nin Advanced Iris 3 teknolojisi ile donanmıştır. Motionflow teknolojisi, hareket izini ve titreşimi azaltıyor, böylece izleyicilere eşsiz bir resim kalitesi sağlıyor.

Yeni özellikler arasında, herhangi bir 2D kaynaktan 3D etkisi yaratmak için 3D modu da var. Ek resim pozisyonu belleği de, en boy oranını ayarlamak için pozisyonları hatırlıyor ve kullanıcılar sinema genişliğindeki bir ekran boyutu ile sinema keyfini çıkarabiliyor. Bunun yanında Sony”nin 3D gözlükleri de yenilendi ve %24 daha hafifledi, lensin etrafına verici yerleştirildi, böylece bir kablo ile bağlanması veya kurulması gerekmiyor. çok yönlü bir cihaz olan VPL-VW95ES kesintisiz bir şekilde 2D ve 3D filmleri gösterebiliyor. Gelişmiş bir soğutma sistemi bulunan projektör, arka planda sessizce çalışırken fan gürültüsü düşük lamba modunda 22dB”de tutuluyor. Ayrıca VPL-VW95ES, motorla ayarlanabilen “Lens Değiştirme” fonksiyonuna da sahip. Kurulum işlemi oldukça basit olduğundan resim kolaylıkla ayarlanabiliyor.
 

Projektör Ekim”de Avrupa”da satışta olacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here