Ana sayfa Donanım Gerçek eğlence parmaklarınızın ucunda

Gerçek eğlence parmaklarınızın ucunda

0

Eğlenceye biraz daha yakınlaşmaya ne dersiniz?
 

Hepsi bir arada ASUS PC ET2400 PC serisinin piyasaya sürülmesiyle ev eğlencesini ayrı bir zevke dönüştürüyor. 23.6 inçlik Full HD geniş ekran, bir efsane haline dönüşen Sonicmaster Ses teknolojisinin birleşmesi ile oluşan maharet zengini PC, Super Hybrid Engine (SHE) ile de enerji tasarrufu sunuyor.

Geniş ses spektrumu sayesinde kristal berraklığında sese sahip ET2400 serisi daha derin bas, daha geniş frekanslarda sesler ile etrafınızı sarıyor.

ET 2400 Serisinin sahip olduğu yeni teknolojiler sayesinde hız ve performansın eşsiz düzeyine çıkmanız an meselesi!
 

 

Seride geleceğin hızlı senkronize ve veri aktarımına şimdiden hazır olabilmek için USB 2.0″a göre 10 kata kadar daha yüksek transfer hızı sunan USB 3.0 bulunuyor. Hızlı ve senkronize veri aktarımına her an hazır olmayı kim istemez? üstelik ASUS”a özel SHE ile bu yüksek teknolojili sistemin perfomansı olağandan %15 oranında daha hızlıyken!

Hafızanız sizin elinizde!

Hepsi bir arada ASUS PC ET2400 PC modelleri 23.6 inçlik bir Full HD görüntüyle geliyor. Serinin en iyi üyesi olan ET2400XVT Full HD”de NVIDIA 3D Vision teknolojisiyle film ve oyunların renkli dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here