Ana sayfa Donanım Gerçek eğlence için tasarlandı

Gerçek eğlence için tasarlandı

0

LG”den Dünyanın İlk Dahili Woofer’lı Monitör Televizyonu: LG M80

LED görüntü kalitesini ve gelmiş geçmiş en üstün monitör ses özelliklerini barındıran LG M80 Monitör-TV serisi, ev eğlencesi ile bilgisayar keyfini tek bir üründe buluşturuyor.
Tüketici elektroniği ürünlerinde dünya liderliğini üstlenen ve geliştirdiği ürün ve çözümlerle birçok “ilk”e imza atan LG”nin geliştirdiği yeni M80 serisi, dahili Woofer’ı ile öne çıkan ilk ve tek monitör tv olma özelliğiyle evinizdeki eğlence anlayışına yepyeni bir deneyim katıyor.

Seyret, Dinle, çalış, Oyna

Serinin en üstün modeli olan M80DF, gelmiş geçmiş en büyük “surround X ses sistemini” sağlamak üzere, dahili bir Woofer içeren ilk monitör televizyon olma özelliğini taşıyor. LG”nin M80 monitörlerindeki mega kontrast oranı, kullanıcıların FULL HD içerikleri en yüksek kalitede seyredebilmesine olanak tanıyor.
 

M80, video oyunları ve DVD”ler için ideal bir platform sağlarken, aynı anda video kamera ve dijital fotoğraf makinesi gibi diğer dijital cihazlara da kolaylıkla bağlanabiliyor.

 

 

Monitör Tasarımında Yepyeni Bir Aşama:
Yeni M80 Serisi, 16.5 mm derinliği ve neredeyse her mekana mükemmel bir biçimde uyum sağlayabilen ince dış çerçevesiyle zarif ve şık bir monitör tv olarak ön plana çıkıyor.

LED”de öncü
Enerji tasarrufu özellikleri, M80 serisinin piyasanın en tasarruflu monitörleri arasında yer almasını sağlıyor.
 

DTV”ye yönelik giderek artan talebi karşılamak üzere geliştirilen M80, LG”nin LED monitör teknolojisinde öncü rolünü desteklerken, bilgisayar monitörlerinden beklenen tüm fonksiyonları başarıyla sağlıyor.
 

Yeni M80, Temmuz ayı itibariyle tüm teknoloji marketlerde satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here