Ana sayfa Haber George Kollias Türkiye”de!

George Kollias Türkiye”de!

0

ünlü davulcu George Kollias, mini bir Avrupa turnesi kapsamında ülkemize geliyor!

Kollias bizlere bu klinik kapsamında davul eğitimi ve çalma metotları üzerine interaktif bir program sunacak. Bunun yanı sıra Nile parçaları eşliğinde de insanüstü davulculuk performansını canlı canlı sergileyecek!

DEREK RODDY, KEVIN TALLEY, DAVE CULROSS gibi Dünyanın en iyi “Extreme Metal” davulcuları arasında yer alan GEORGE KOLLIAS, bir Yunanlı olarak davuldaki üstün yetenekleri sayesinde dikkatleri çekmiş ve Amerikalı ünlü Death Metal grubu NILE”ın davulcusu olmayı başarmış bir isim.

NILE”daki kariyerine devam ederken aynı zamanda da Modern Music School”da davul eğitmeni olarak çalışmalarını sürdüren GEORGE KOLLIAS, 2008 yılında “Intense Metal Drumming” isimli bir eğitim DVD”si çıkartmış, gördüğü büyük ilgi üzerine Dünyanın bir çok ülkesinde davul klinikleri vermek üzere davetler almaya başlamış. Youtube”da sergilediği videolar 3.5 Milyonun üzerinde insan tarafından izlenerek bu alanda büyük bir etki uyandırmış.
 

Zuhal Müzik ve Pearl Davullarının değerli katkıları ile 29 Mayıs 2011 tarihinde Rock” n Rolla Bar”da oldukça zevkli geçecek olan bu klinik herkes için olduğu gibi, davul hayranları için de çok özel, eğitici bir deneyim olacak.
 

Tarih:29 Mayıs 2011
Kapı açılış: 16.00 – Başlama:17.00 – 19.00
Yer: Rock” n Rolla Rock Bar. İSTİKLAL CAD. BEKAR SOK. NO:14 GİRİŞ KAT ( Adidas Mağazası karşı sokağı)

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here