Ana sayfa Donanım Genius Traveler 355 Laser

Genius Traveler 355 Laser

0

Gezginlere özel

  Genius Traveler 355 Laser fare, dizüstü bilgisayarıyla sürekli seyahat edenlere özel tasarlanmış. Klasik mekanik tekerlek yerine Genius”un geliştirdiği dokunmatik optik tekerlek teknolojisi olan OptoWheel destekli Traveler 355 Laser ile dokümanlar arasında gezinmek ve İnternet”te sörf yapmak çok daha pratik ve keyifli. OptoWheel sayesinde farenizle dört yöne yapacağınız kaydırma işlemleri için parmak ucunuzla mavi renkli dokunmatik panele hafifçe temas etmeniz yeterli. Eğer çok sayıda sayfadan oluşan bir doküman üzerinde çalışıyorsanız, dokunmatik ekran üzerinde parmak ucunuzu biraz hızlı bir şekilde hareket ettirerek kolayca turbo-scrolling moduna geçebiliyorsunuz.
Turbo-scrolling modundayken bir saniyede yüz sayfaya kadar kaydırma işlemi yapabilme imkanınız var. Durmak içinse OptoWheel”a bir kez basmanız yeterli oluyor.

Dizüstü bilgisayarlar kadar masaüstü bilgisayarlar için de uygun olan Traveler 355 Laser”ın gelişmiş lazer algılayıcısı sayesinde pek çok farklı yüzeyde performanslı bir şekilde çalışabiliyorsunuz. Traveler 355 Laser”ın alt kısmında bulunan gelişmiş lazer motoru sayesinde tarama çözünürlüğü 800 dpi”dan 1600 dpi değerine kadar çıkabiliyor. Hem PC hem de MAC uyumlu olan Traveler 355 Laser”ın ağırlığı da sadece 79gr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here