Ana sayfa Mobil Genius”tan multimedya tablet

Genius”tan multimedya tablet

0

9″ x 6″ hafif dokunmatik kalemi ile multimedya tablet

G-Pen M609X, Genius”ın profesyoneller için dizayn ettiği kablosuz dokunmatik kaleme sahip yepyeni bir multimedya tablet. 4000 LPI yüksek çözünürlük, dizayn için en iyi grafik performansın alınmasını sağlıyor. Benzersiz çift yön modu ile aktif alanı kolayca genişten standarta ve yine eski haline çevirebilirsiniz.

9″ x 5.5″ (geniş) / 7.25″ x 5.5″ (standart) çalışma alanı ve kablosuz kalemi, Windows ve MAC kullanıcılarının yazım, çizim, taslak oluşturma ve e-posta imzalama gibi işlemleri için ideal. Kalem tabletin kullanımı, fareniz ile kıyaslandığında size çok daha fazla konfor ve kontrol sağlar. Kalemi konumlandırdığınız yerde imleç duyarlılıkla hareket eder. Döner pad ile 4D kaydırma, yakınlaştırma/uzaklaştırma, ses arttırma/azaltma ve fırça genişliği fonksiyonlarını kolaylıkla ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 

Office ve Internet fonksiyonlarına anında erişmek için kalemle 26 adet kısayol tuşundan birine tıklamanız ve bir fonksiyonu çalıştırmak için kalemle hafifçe dokunmanız yeterli. çizim veya yazım sırasında kullanmak için iki tuşu ve kalınlık için 1024 seviye basınç hassasiyeti bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here