Ana sayfa Donanım Genius SP-i160

Genius SP-i160

0

Müziğinizi dünyaya duyurun…
 

Bundan bir 10 sene öncesinde taşınabilir bir cihaz ile müzik dinlemek çok da pratik değildi. Yıllar geçtikçe gerek MP3 çalarlar, gerek diğer ses sistemleri teknolojileri hızlı bir şekilde gelişti. Genius’un piyasaya sürdüğü taşınabilir hoparlör SP-i160, müzikseverlere bu konuda büyük kolaylıklar sağlamayı amaçlıyor. SP-i160 ile birlikte Genius, müziğinizi dünyaya duyurmayı vadediyor. Peki bir müziksever, taşınabilir bir hoparlörden ne bekler? Hemen cevap verelim: Pratik taşınabilirlik! Taşınabilirlik açısından Genius SP-i160, beğenimizi kazandı. Küçük yapısı itibariyle her zaman yanınızda, ve hatta cebinizde taşıyabileceğiniz bir ürün. Ayrıca bağlantı özellikleri sayesinde birçok cihaz ile de uyumlu bir şekilde çalışıyor. MP3 çalardan PSP’ye, dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara kadar geniş bir yelpazede kullanılabiliyor.
 
genius sp-i160
 
Cihaz, şarj ettiği enerjiyle çalışıyor. Şarj etmek için ise USB ve mini-USB uçları olan bir kablo cihazın beraberinde geliyor. Li-on (lityum) batarya kullanan SP-i160, 7 saate kadar şarjı bitmeden dışarıya ses vermeyi başardı. Ayrıca 3.5mm ses kablosu ile birlikte SP-i160, 3.5-2.5mm dönüştürücüsü sayesinde uyumluluk konusunda da başarılı olduğunu gösteriyor. Küresel yapısı sayesinde 360 derece eşit ses çıkışı alabilmek mümkün. Buna ek olarak, ortasından tutup yukarı kaldırdığınızda, cihazın hoparlör kısmı 2 cm kadar öne çıkıyor ve böylece sesin dağıtıldığı alan genişliyor. 2 watt ses çıkışı ise kulaklarınıza çalınan müziğin, bir şölen haline gelmesine yetmedi belki ama, kaliteli ve tatmin edici bir performans almamızı sağladı. Eğer kalabalık veya çok sesli bir ortamdaysanız ses sizi tatmin etmeyebilir. Buna karşılık, ortalıklarda çok ses yoksa SP-i160’ın ses kalitesi sizi kesinlikle tatmin edecektir.
 
Macline”ın Satın Alma önerisi

Genius SP-i160, dizüstü bilgisayarın entegre hoparlöründen gelen sesi beğenmeyenlerin veya kulaklık ile müzik dinlemek haricinde yanında taşıdığı müziği dışarıya duyurmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir ürün.
 

Notu: 4
Firma: Genius
İyi haber:
                         
360 derece ses çıkışı sağlayabilen kompakt yapı, ses çıkışı sağlayabilen hemen her cihaz ile uyumlu.
Kötü haber: 2 watt ses çıkışı kimi zaman yetersiz gelebiliyor.
Fiyat:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here