Ana sayfa Donanım Genius SlimStar

Genius SlimStar

0

Pratik ve ince

Genius SlimStar
Genius”ın ofis kullanımı için geliştirdiği SlimStar 250 model klavye, hem tasarımı, hem de özellikleriyle fiyat-performans oranında iyi bir puana sahip oldu. Siyah ve metal renklerdeki tasarımıyla ofiste estetik bir görüntü sunan SlimStar 250, tuşların yerleşimiyle de hem şıklık hem de ergonomi sunmayı başarmış. Adından da anlaşılacağı gibi ince bir yapıya sahip olan klavye, çok da hafif. Tuşların yerleşimi ise oldukça başarılı. Hatta kısayol tuşlarına fazlasıyla alışabilir ve bu tuşların olmadığı bir klavyede biraz zorluk çekebilirsiniz.

Tasarımda kolunuzun yorulmamasını sağlayan bir destek de düşünülmüş. Klavyenin sağ tarafında yer alan tuşlar, medya uygulamalarına ayrılmış. Buradan içeriklerinizi kolayca oynatıp durdurabiliyor, sesi açıp kısabiliyor, şarkılar ya da videolar arasında gezinebiliyorsunuz. 23 fonksiyon tuşlu ofis klavyesi, Word, Excel ve PowerPoint programlarına hızlı erişim sağlıyor. Ayrıca uyku, hesap makinesi, kopyala, yapıştır, kaydet, yazdır gibi komutlar için de kısayollar düşünülmesi kolay kullanımı artıran bir avantaj olmuş. Dört yollu kaydırma tekerleğini ise internet sayfalarında daha hızlı bir şekilde gezinmek için kullanabiliyorsunuz. Yine kısayollar arasında MSN, ve SKYPE gibi sık kullanılan uygulamalara erişebileceğiniz tuşlar da yer alıyor.
Sonuç olarak test süresi boyunca bize rahat ve pratik kullanım imkanı sunan Genius SlimStar 250, fiyatına göre oldukça fazla özelliği bünyesinde toplayan ve ofis kullanımı için oldukça uygun bir klavye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here