Ana sayfa Donanım Genius NetScroll T220 Laser

Genius NetScroll T220 Laser

0

özellikleriyle dikkat çekiyor 

Genius NetScroll T220 Laser   Genius NetScroll T220 Laser, kullanım kolaylığını artıran özellikleriyle test ekibimizin beğenisini kazanan bir ürün oldu. Genius”un geliştirdiği dokunmatik optik tekerlek teknolojisi olan OptoWheel özelliğine sahip NetScroll T220 Laser ile klasik mekanik tekerlekli farelere göre çok daha performanslı bir şekilde çalışabilmeniz mümkün. Farenin üstünde bir dokunmatik panel bulunuyor. Bahsettiğimiz farkı da bu panel yaratıyor. Yani Genius T220″nin dokunmatik bir fare olduğunu bile söyleyebiliriz. Bu özellik, farenin kullanımına hız ve keyif katmanın yanında, fare kullanırken de bir notebook”un touchpad”ini kullanırken yaptığınız hareketleri kullanmanızı sağlıyor. Dokunmatik panel üzerinde parmağınızı gezdirerek fareyi istediğiniz yönde kaydırmanız mümkün oluyor.
NetScroll T220″nin avantajlı bir diğer özelliği ise Turbo Scroll fonksiyonu. Farenin sol tarafında bulunan Turbo Scroll tuşunu kullanarak uzun belgeler ya da internet sayfaları üzerinde çok daha hızlı bir biçimde gezebiliyorsunuz. Parmağınızı tuştan çektiğinizde işlem de duruyor. özellikle uzun bir doküman içinde bir şeyler ararken bu özellik çok işe yarıyor.

NetScroll T220 Laser”ın lazer algılayıcısı farenin çözünürlüğünü ayarlayabilmenizi sağlıyor; isterseniz 800 dpi çözünürlükte, isterseniz de 1600 dpi çözünürlükte çalışabiliyorsunuz. Ayarları değiştirmek için bir de kısayol düşünülmüş: Farenin sol, sağ ve orta tuşlarına aynı anda 5 saniye basılı tutarak çözünürlük değerinizi anında değiştirebiliyorsunuz. 4D kaydırma özelliği adı altında Genius”un diğer farelerinde gördüğümüz özellik de, NetScroll T220″de yerini almış. Bu özelliği kullanarak aşağı, yukarı, sağa ve sola kaydırma yapabiliyorsunuz. 20 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here