Ana sayfa Donanım Genius NetScroll G500 Laser

Genius NetScroll G500 Laser

0

Ağırlıklar cebinizde

Genius NetScroll G500 Laser   İlk bakışta sıradan bir fareyi anımsatsa da Genius NetScroll gerçekten de oyun için tasarlanmış bir fare. İlk elinize aldığınızda öncelikle sizi şaşırtacak olan; farenin hafifliği… Oyun meraklılarının “hafif oyun faresi mi olur?” diye atladığını duyar gibiyim. Fakat lütfen biraz sabır. Genius adı gibi bu duruma da dahiyane bir fikirle çözüm bulmuş. NetScroll G500 Laser”ın oyun severlere getirdiği yenilik; farenin ağırlığının istenen şekilde ayarlanabilmesi. Elbette bu yeni bir çözüm sayılmaz. Piyasada bazı oyun farelerinin ağırlıkları ayarlanabiliyor. Yeni olan bu ağırlıkların her zaman cebinizden çıkabileceği. Nasıl mı? Bozuk paralarla! Evet doğru okudunuz. Bildiğimiz bozuk para. Farenin arka tarafında bulunan bir kapağın altında istediğiniz kadar bozuk para koyabilmenizi sağlayan yaylı bir mekanizma bulunuyor.

çok ucuz bir yöntem gibi görünebilir fakat işin iyi tarafı; laptopunuzu alıp arkadaşınıza oyun oynamaya giderken yanınızda bir de ağır bir fare taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

Oyun tutkunlarının oyun oynarken dikkat ettikleri en önemli özelliklerden bir tanesi de iyi bir tepki süresi ve hareket yeteneği. NetScroll G500 Laser, 2000/ 1600/ 800 dpi değiştirebilir çözünürlük sunuyor. 1,8 metrelik rahat kullanım sunan kabloyla gelen fare bilgisayarınıza USB yoluyla bağlanıyor.

NetScroll G500 Laser, hızlı tepki veren ve ele rahatça oturan yüksek performanslı bir oyun faresi olarak oyun severler için ideal bir ürün. Fakat ondan hi-end bir oyun faresinin performansını beklememelisiniz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here