Ana sayfa Haber Genius Computex 2011’de

Genius Computex 2011’de

0

Genius bu yıl Taipei, Tayvan”da düzenlenecek olan Computex 2011″de en yenilikçi ürünlerini sergileyecek

Genius PC-Akıllı Telefon/iPad/Tablet PC, TV için, Kablosuz çözümleri, Video İletişimi, Taşınabilir Oyun, Dijital Video, Grafik Tablet, Sırt çantası ve Robotik Temizleyici alanlarında yer alan en yenilikçi ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunacak.
genius computex

31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Computex 2011″de en yeni Genius ürünlerini TWTC NANGANG Hall 4F, #M110 numaralı Genius standından takip edebilirsiniz.
Computex 2011″de tanıtımı yapılacak olan Genius ürünlerinden bazıları şunlar:

LuxePad – iPad için Bluetooth klavye. Ultra ince, deri kaplı klavye makas tuş yapısına ve süper-düşük güç tüketimine sahip.

SB 3700 – 32″-37″ LCD televizyonlar için harika bir subwoofer”e sahip 75 watt”lık soundbar. Muhteşem sanal surround Q-sound televizyonun ses efektini arttırır.
HS-400A – Ayarlanabilir mikrofonu ile kulaklık seti. Müzik dinlemek ve Internet”te sohbet etmek için ideal.

Ring Mouse – 2011 İF ürün Tasarımı ödülü ve RedDot Tasarım ödülü”ne sahip olan 2,4 GHz parmak kontrolörü. Standart fare fonksiyonları için dokunma kontrolüne sahip olan fare aynı zamanda sunum veya Medya Merkezi kontrolörüne dönüşebiliyor.

EasyPen i405X – 4″x5.5″ çalışma alanı ve kablosuz kalemi ile Windows ve MAC kullanıcılarının yazım, çizim, tasarım ve e-posta imzalamaları için ideal.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here