Ana sayfa Mobil General Mobile DST 350 Gold

General Mobile DST 350 Gold

0

çift sim kartlı mücevher 

General Mobile DST 350 Gold

Her zaman yeniliklerle karşımıza çıkan General Mobile bu sefer çift sim kart teknolojisini şık tasarımla buluşturmuş. Gold ve Silver olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunulan DST 350, ayrıca kolay kullanımlı ve kompakt yapıya sahip bir telefon.
Açıkçası ben, geldiği kutuya bakarak özellikle hediye etmek için ideal bir paket olduğunu düşündüm. Kadife kaplı şık kutu bir mücevher kutusunu andırıyor. Kutunun içinden USB kablosu ve kulaklığın yanı sıra 1GB”lık hafıza kartı da çıkıyor.

DST 350, özellikle tasarım bütünlüğü açısından oldukça başarılı bir telefon. Telefonun ön yüzündeki pürüzsüz yuvarlaklıktaki menü tuşu arkada kameraya da yansıtılmış. Kenarları çevreleyen altın renk ufak ayrıntılarda kullanılarak DST 350″ye oldukça estetik bir görünüm katmış. Hemen ekranın altında solda alt alta yer alan iki tuş, iki hat arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlıyor. Telefon kayarak açılmadıkça genelinde pürüzsüz bir yüzey görüyorsunuz. Sağda yanında bulunan USB girişi hariç çevresinde hiçbir tuş bulunmuyor.

Kolayca kayarak açılan telefonun kapağının altında ise nümerik tuş takımı bulunuyor. Oldukça basit ve kullanışlı bir menüye sahip olmasına rağmen DST 350 ile mültimedya dünyasından o kadar da uzak kalmıyorsunuz.  DST 350, içinde Bluetooth, video oynatıcı (mpeg4) ve MP3 çalar özelliklerini de barındırıyor. Ayrıca telefonla birlikte verilen 1 GB”lık hafıza kartı sayesinde fotoğraf ve müzik arşivinizin bir kısmını hep yanınızda taşıyabilirsiniz.
DST 350, yanında iki telefon yerine ekonomik şık bir telefon taşımak isteyenler için ideal bir çözüm oluşturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here