Ana sayfa Haber Genç Turkcell”i artık gençler yönetecek

Genç Turkcell”i artık gençler yönetecek

0

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, gnçtrkcll’de yeni bir dönemin başladığını söyledi. Yönetimde 5 genç temsilcinin yer alacağını açıkladı
 

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’de yeni bir dönem başlıyor. Bundan böyle gnçtrkcll’in yönetiminde bizzat gençler bulunacak.


 

Facebook üzerinden yapılan başvurular sonucu en çok puan alan adaylarla görüşmeler yapılarak seçilen 5 temsilci gnçtrkcll’in yeni yönetiminde yer alacak. Temsilciler, tarifelerden kariyer planlarına kadar gnçtrkcll’lileri ilgilendiren her konuda söz sahibi olacak.

Avantajlı fırsat ve teklifleri, eğlenceli etkinlikleri, efsaneleşen kampanyalarıyla gençlere Turkcell farkını yaşatan gnçtrkcll’in yönetiminde bundan böyle gençler bizzat yer alacak. gnçtrkcll’liler arasından seçilecek 5 genç, kulüp yönetiminde yer alarak gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini temsil edecek. Temsilciler gerçekleştirilecek tüm gnçtrkcl projelerinin belirlenmesinde aktif söz ve rol sahibi olacaklar.
 

gnçtrkcll’nin 5 temsilcisi Tarifeler Temsilcisi, Teknolojiler Temsilcisi, Kariyer Temsilcisi, Etkinlikler Temsilcisi ve Alışveriş Temsilcisi şeklinde olacak.
 

gnçtrkcll temsilcilikleri için başvurular Facebook.com/gnctrkcll adresi üzerinden gerçekleşecek. 12 Mart-3 Nisan arasında devam edecek başvuru sürecinde adayların Facebook’ta aldıkları ”beğeniler”, sosyal medyadaki çeşitli aktiviteleri ve SMS ile topladıkları oylar gibi çeşitli etkenler ön eleme niteliğinde olacak. Bu süreçten başarıyla çıkan adaylar, Turkcell yöneticileri ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirecek.
 

gnçtrkcll’i gençler adına yönetecek 5 kişi, 23 Nisan’da açıklanacak. Temsilci olmak üzere başvuracak gnçtrkcll üyesinin en az 18, en fazla 25 yaşında olması gerekiyor. Başvurularda yoğun bir rekabet yaşanacağını tahmin ediliyor.

 

 

12 milyonun temsilcisi olacaklar

gnçtrkcll yönetiminde yer alacak 5 genç, 12 milyon gnçtrkcll’linin temsilcisi olarak önemli bir sorumluluk üstlenecek. Bu sorumluluğun yanı sıra temsilciler bazı ayrıcalıklar da elde edecekler. gnçtrkcll yönetimine katılmak onlara profesyonel hayata bir adım önde başlama fırsatı verecek. Bu sayede hem kariyerlerine erken başlayacak hem de kişisel gelişim adına önemli bir deneyim elde edecekler.
 

Genç temsilcilerin yaşayacağı bir diğer ayrıcalık da en yeni teknolojileri herkesten önce deneyimleyebilmek olacak. 5 genç böylelikle hem temsilcisi oldukları alanda yeni teknolojilerin getirilerini yaratıcı fikirlere dönüştürebilecek hem de teknolojilde ”öncü” olmanın farkını yaşayacak.
 

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketinin üst yönetimi ile tanışma olanağı da bulacak olan gnçtrkcll temsilcileri, belki de sahip oldukları niteliklerle onları etkileyecek ve böylece hayatlarının fırsatını yakalayabilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here