Ana sayfa Donanım Gelişmiş parametreleriyle Canon imagePROGRAF iPF6300S

Gelişmiş parametreleriyle Canon imagePROGRAF iPF6300S

0

Orta format yazıcı
 

Canon yüksek hızlı renkli geniş format yazıcı 24 inç imagePROGRAF iPF6300S, Canon”un 8 renkli LUCIA EX pigment mürekkep sistemini kullanıyor. Bu orta format yazıcı kalite, verimlilik ve toplam sahip olma maliyeti arasında mükemmel dengeyi bulurken bu özellikler imagePROGRAF iPF6300S “i üretim, prova baskı, fotoğraf ve kurum içi baskı için ideal kılıyor. Canon iPF6000S modelinin yerine geçen imagePROGRAF iPF6300S, Canon”un geniş format yazıcı serisini, özellikle iPF6350, iPF8300 ve iPF8000S modellerini tamamlamak üzere üretilmiş bir yazıcı. Siyah çoğaltımına ek olarak geniş renk gamı ve eşsiz çiziğe karşı dayanıklılık özelliği iPF6300, iPF6350 ve iPF8300 modellerinde çok beğenilmişti. Bu özelliklere ek olarak, yeni Canon yazıcı modeli de yüksek baskı hızı ve geniş iş akışı uyumluluğu özellikleriyle öne çıkıyor. Daha geniş renk gamı sayesinde imagePROGRAF iPF6300S daha fazla hassasiyet gerektiren uygulamalarda kullanılabilirken, poster üretimi için tasarlanmış bir renk profili, canlı ve göz alıcı grafiklerin üretilmesi avantajını beraberinde getiriyor.
 
canon yazıcı
 
Yeni imagePROGRAF iPF6300S başlıca RIP”lerle1 uyumluluk göstererek kullanıcıların bu modelleri mevcut iş akışlarına dahil edebilmelerini sağlıyor. 160GB yerleşik Sabit Disk Sürücüsü sayesinde büyük baskı işleri depolanarak kullanıcı dostu LCD panelinden kolaylıkla erişilebiliyor. Verimlilik, verisi büyük dosyaların veya yüksek hacimli baskı işlerinin bile hızlı veri transferini sağlayan Gigabit Ethernet uyumluluğu ile daha da arttırılıyor.

Yazıcılarla birlikte gelen Canon”un Microsoft Office için Kolay Baskı Programının ve PosterArtist LT yazılımının yardımıyla, tasarım bilgisi fazla olmayan kullanıcılar bile profesyonel görünümlü posterler, teşhir ürünleri, sunumlar ve diğer geniş format belgeleri yaratabiliyorlar. Ayrıca, yazıcılarda PosterArtist uygulamasının yeni versiyonu PosterArtist V2.20″da bulunuyor. Muhasebe fonksiyonu basılan sayfaları ve ilgili maliyeti hesaplayarak kullanıcının baskı maliyetlerini denetleyebilmesini sağlarken, kağıt kullanımını anlayıp yönetmelerine de yardımcı olur.
Fiyatı: 5.270 TL
www.canon.com.tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here