Ana sayfa Mobil Geleceğin ressamları iPad’den çıkacak

Geleceğin ressamları iPad’den çıkacak

0

Geleceğin ressamları için hazırlanan “Fırçalar” iPad uygulaması, eğlence ve beceriyi maksimuma çıkarıp çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlayacak

Farklı sektörlerden birçok markayı olağanüstü görsellikle ve güçlü yazılım alt yapısıyla internet ortamına taşıyan D4D, vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan tablet bilgisayarlar için geliştirdiği yazılımlara bir yenisini daha ekledi. “Fırçalar” iPad uygulamasıyla geleceğin ressamlarını teknolojik ortamda hazırlayıp çocuklar için özel yaratıcılık fırsatı sunan D4D, hayal güçlerinde sınır tanımayan minik ressamların teknolojiyle iç içe olmalarını ve becerilerini maksimuma çıkarmalarını sağlayacak.
çocukların ilgi duyduğu çizim ve karalamalar için oldukça uygun bir çözüm olan “Fırçalar” uygulaması, doğanın temel renklerini anlatan hikaye ve boyama kitabı özelliğiyle de hem eğlendiriyor hem de çocukların kimyasal maddelere bulaşmadan ve etrafı kirletmeden resim yapmalarına olanak tanıyor. 4-7 yaş arası okul öncesi çocuklar için geliştirilen, basit ara yüzüyle temel renklerin kolayca kavranabileceği “Fırçalar” uygulamasının Türkçe ve İngilizce dil seçeneği de bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here