Ana sayfa Donanım GeForce oyuncuları için yeni Game Ready sürücüsü yolda!

GeForce oyuncuları için yeni Game Ready sürücüsü yolda!

0

Middle-earth: Shadow of War ™ 50’den fazla sektör ödülüne layık görüldü. Son derece heyecanla beklenen Middle-earth: Shadow of War ™ yarın oyuncularla buluşuyor. GeForce Oyuncuları yeni Game Ready sürücüsü ile Middle-earth: Shadow of War için oyun çıkmadan Oyuna Hazır. Bu sürücü aynı zamanda Arktika 1 ve The Evil Within 2’de de en iyi deneyimi sunacak. Sürücü aynı zamanda Forza Motorsport 7’de büyük performans artışları da sunuyor.

Middle-earth: Shadow of War Lansman Gününde NVIDIA Ansel’i Destekliyor!
NVIDIA Game Ready sürücülerinin bir diğer önemli özelliği de, GeForce kullanıcıları için yeni özellikleri otomatikman devreye geçirmesidir. Bu yeni Game Ready sürücüsü  Middle-earth: Shadow of War”da NVIDIA Ansel desteğini de beraberinde getiriyor. Gamescom”da; NVIDIA, Warner Bros. Interactive Entertainment ve Monolith Productions’ın Middle-earth: Shadow of War PC sürümü üzerine işbirliği yaptıklarını duyurduklarını hatırlayabilirsiniz. NVIDIA, Ansel ve oyunun daha canlı, daha etkileyici hale getiren, gerçek hayat gürünümü sağlayan HDR gibi diğer gelişmiş PC özelliklerini oyuna eklemek için Monolith ile birlikte çalıştı.
 
Bunun yanısıra, GTX 1080 Ti veya GTX 1080 grafik kartı, PC veya GTX 1080 notebook alımlarında, belirli yetkili satıcılarımızda geçerli, Middle-earth: Shadow of War PC sürümü bundle kampanyası 16 Ekim 2017 tarihine kadar devam ediyor. 

Oyunun çıkışını kutlamak adına #ShotWithGeForce GTX yarışmalarımıza Middle-earth: Shadow of War”u da ekliyoruz.Oyunun resmi tanıtım  videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here