Ana sayfa Haber Geçen yılki felakete rağmen Galaxy Note 8 ön satışları rekor kırdı

Geçen yılki felakete rağmen Galaxy Note 8 ön satışları rekor kırdı

0

Samsung”un geçtiğimiz yıl Note 7 cihazlarını toplatıp, üretimini durdurmuş olmasına rağmen Note markası hala güçlenmeye devam ediyor. Firma bugün yaptığı açıklamada Amerika”da daha önce yılın aynı periyodunda hiç olmadığı kadar Note 8 için ön sipariş verildiğini duyurdu.

Fiyatı 930 dolardan başlayan, Samsung”un bugüne kadarki en pahalı telefonuolan Note 8″in ön siparişleri 24 Ağustos”ta başlamıştı. Her ne kadar ön siparişe özel bazı fırsatlarla bu fiyat etiketinin yüksekliğini gizlemeye çalışsa da, fiyatın yüksekliğinin bir mazereti yoktu aslında. 24 Eylül”den önce verilecek siparişlerde Gear 360 kamera ya da kablosuz şarj cihazı seçenekleri sunulurken, Note 7 sahiplerine de cihazlarını getirmeleri karşılığında Note 8 için 425 dolara varan bir indirim fırsatı sunuluyor. T-Mobile gibi mobil operatörleri de müşterileri yeni bir Note 8 almaya ikna etmek için cazip kampanyalar düzenliyorlar.

Samsung bugüne kadar kaç adet Note 8 siparişi alındığı konusunda net bir rakam belirtmedi fakat geçen yıl Note 7 piyasadan kaybolmadan önce ne denli popüler olduğunu göz önünde bulunduracak olursak fiyat ya da geçmişte yaşanan patlama olaylarının benzerini yaşamak gibi korkuların Note hayranlarının gözünü korkutmadığını söyleyebiliriz.

Samsung Note 8 ön siparişlerinin Galaxy S8 ve S8 Plus ön siparişleriyle kıyaslaması hakkında da bir bilgi vermedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here