Ana sayfa İnternet Gazi Parkı etkinlikleri de etkiledi

Gazi Parkı etkinlikleri de etkiledi

0

Dijital Photoline dergisinin katkıları ile düzenlenecek olan 1. Avşa Adası Fotomaratonu ileri bir tarihe ertelenirken birçok konser etkinliği de iptal edildi

Mayıs ayı içinde Türkiye”nin birçok bölgesinden gelecek olan fotoğraf dostları ile Avşa”nın sıcakkanlı insanlarının kucaklaşmasını sağlamak amacıyla kapsamlı bir fotoğraf yarışması organize edildi. Photoline”ın da sponsorları arasında yer aldığı, 15-16 Haziran 2013 tarihlerini kapsayacak “1. Avşa Adası Fotomaratonu ve Fotoğrafçılar Buluşması”nda yüzü aşkın fotoğrafçı tarafından çekilen on binlerce fotoğrafla Avşa”nın doğal güzelliklerinin, tarihinin, güler yüzlü insanlarının yurt içi ve yurt dışında tanıtımının yapılması amaçlanıyordu, ancak etkinlik Türkiye”de yaşanan Taksim Gezi Parkı ile ilgili istenmeyen olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
 


Efes Pilsen One Love Festival iptal edildi

Gerek alkol yasası gerekse Taksim”de yaşanan olaylar gerekçe gösterilerek 11 yıldır gerçekleştirilen Efes Pilsen One Love müzik festivalinin iptal edildiği Efes Pilsen tarafından resmen açıklandı. Açıklamada, New Order, James Blake, The Vaccines, Gramatik, Wax Tailor, Blur, Foals gibi ünlü isimleri 20-22 Haziran arasında ağırlaması beklenen festivalin başka formatta gerçekleştirilmeyeceği de belirtildi.
 

Konserler bir bir iptal ediliyor
Vodafone”un bu yaz için organize ettiği ve ciddi bir yatırımla gerçekleştirmeyi planladığı bir dizi etkinlikte iptal edildi. Bilet iadeleri için çalışmalara başlanırken Pozitif Live tarafından Vodafone İstanbul Calling kapsamında İstanbul Parkorman”da gerçekleşmesi planlanan etkinliklerden iptal edilenler ise şunlar:
 

Zaz: 15 Haziran Parkorman
Indie Park: The National, Noah & The Whale, Emiliana Torrini: 23 Haziran
Bloc Party: 26 Haziran
Dance Day: The Prodigy, Basement Jaxx & Jaguar Skills: 29 Haziran
Alternative Park: Thirty Seconds to Mars, The Maccabees, !!!: 30 Haziran
Sigur Ros: 2 Temmuz
Urban & Hip-Hop Day: Snoop Dogg, CeeLo Green & Nas: 7 Temmuz
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here