Ana sayfa Haber Gamex Toshiba stantında oyun kasırgası esecek

Gamex Toshiba stantında oyun kasırgası esecek

0

1 -4 Aralık 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 36.Uluslararası Gamex Digital Eğlence ve Oyun Fuarında Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distiribütörü TNB A.ş., bu yıl farklı bir konsept ile yer alacak

Fuarın aktivite sponsoru olan TNB A.ş., kendini yarışa hazır hissedenler için standında kurulu olan simülatörde fuara gelenlere yarışma heyecanı sunacak. Dört kez üst üste Türkiye pist şampiyonu olan aynı zamanda BMW Borusan Otomotiv Motorsport Takımı üyesi Aytaç Biter ile yarışma sonucunda finale kalan oyuncular simulatörde yarışma fırsatı bulacak. Zamana karşı en iyi derece yapan katılımcılara, Toshiba” dan çeşitli ürünler hediye edilecek. Aynı zamanda Aytaç Biter” in birçok yarışmada kullandığı ve şampiyonluk kazandığı BMW M3 GT yarış otomobili de standta sergilenecek. Bu muhteşem performans aracını yakından görme fırsatı bulabileceğiniz Gamex fuarı Toshiba oyun bilgisayarları ile gerçekten alışılagelmişin dışında olacak.

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerini 30 yıldır geniş kitlelerle buluşturan ve herkes tarafından kullanılabilecek bir teknoloji olduğunu insanlara aşılayan bu fuarda en sıra dışı, eğlenceli stant ziyaretçilerini bekliyor.
 

TNB A.Ş Fuarda Salon B-9″da yer alacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here