Ana sayfa Haber GameX 2010 başlıyor!

GameX 2010 başlıyor!

0

COMPEX”in konsepti değişiyor GameX adını alıyor. Fuar, dijital eğlence ve oyun fuarına dönüşüyor…

Rönesans Fuarcılık tarafından bu yıl 35″nci kez düzenlenecek olan COMPEX Fuarı, 2010 yılında yeni bir konsept ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. COMPEX bu yıldan itibaren “COMPEX/GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı” adı altında 2 Aralık Perşembe günü Lütfi Kırdar Fuar Merkezi”nde kapılarını açıyor.

Yeni konsepti çerçevesinde 2-5 Aralık tarihleri arasında, uluslararası on-line oyun firmalarının da katılımı ile ziyaretçiler arasında ödüllü oyun turnuvalarının gerçekleştirileceği fuarda, Türk Telekom, TTNET, Sobee, Avea, Toshiba, Sony, Asus, Lenovo, Dell, Alienware, X-Wishes oyun simulasyonları ve Nintendo gibi uluslararası önemli marka ve firmaların dijital oyun sektöründeki en son yeniliklerini ziyaretçilere tanıtırken 700 metrekare alana kurulu Media Markt, en yeni teknolojileri en iddialı fiyatlarla satışa sunacak.
 

Ayrıca, Türk Telekom, Sobee”nin 700 metrekarelik standında, 4 gün boyunca sürecek ödüllü turnuvalar ve uluslararası boyutta ses getirmesi beklenen yeni oyun lansmanları da yapılacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here