Ana sayfa Mobil Galaxy Z fotoğrafları sızdı!

Galaxy Z fotoğrafları sızdı!

0

Akıllı telefon dünyası Samsung Galaxy SII rüzgarına kapılmışken, firmanın yeni telefonu Galaxy Z üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Galaxy Z’in ilk görseli internete sızdı bile!
 

Samsung’un yeni telefonu Galaxy Z, İsveç’ten yeni görüntüleriyle internet dünyasına merhaba dedi. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Galaxy SII’nin rüzgarı halihazırda devam ederken Galaxy Z haberi, akıllı telefon dünyasında ilgi uyandırdı. çift çekirdekli geliştirilecek olan telefon, 1GHz Cortex A9 çekirdeğini kullanacak. Tegra 2 çipini de barındıracak olan Galaxy Z’nin 5 MP kamerası olacak ve 720p video çekebileceğiz.

 

Galaxy Z
Galaxy S2’nin 1.2GHz çift çekirdekli işlemci kullandığını göz önünde bulundurduğumuzda, Galaxy Z ile birlikte Z serisinin, orta segmentte yer alacağını ön görebiliyoruz. 4.2 inç SC-LCD ekran kullanacak ve Android 2.3 işletim sistemini barındıracak olan telefonun boyutları ise 25.1x66x9.5 mm olacak gibi görünüyor. 9.5mm incelik, Galaxy Z’nin de en ince akıllı telefonlar arasına girmesine sebep olacak. Telefonun piyasaya çıkış tarihi ise henüz belli değil.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here