Ana sayfa Mobil Galaxy Tab 10 inç oluyor

Galaxy Tab 10 inç oluyor

0

Galaxy Tab şimdi 10.1 inç

Galaxy Tab”le tablet pazarının öncü isimlerinden olan Samsung Electronics, geliştirilmiş özellikleriyle tablet çeşitliliği sunmayı amaçlıyor. Android tablette global Pazar lideri Samsung, güçlü çift işlemci Android 3.0 (Honeycomb) işletim sistemiyle çalışan, 10.1 inç ekranıyla her an ve her yerde kolay taşınabilirliğin yanı sıra, kaliteli ekran deneyimi sunan Galaxy Tab 10.1″i pazara sunduğunu açıkladı.

 

Ultra ince ve stil sahibi Galaxy Tab 10.1 kullanıcıları, Android dünyasının birbirinden zengin içeriklerine ulaşmanın yanı sıra, çok hızlı sosyal medya erişimi ve kusursuz mobil eğlence deneyiminin kapılarını açıyor. Galaxy Tab”in ön yüzünde 2 megapiksel, arka yüzünde ise auto focus yapma olanağı tanıyan, 8 megapiksel kamera bulunuyor. Galaxy Tab”in 10.1 inç (WXGA TFT LCD) kristal berraklığındaki ekranı, HD video kaydı ve oynatma desteğiyle kusursuz bir ekran deneyimi sunuyor.
 

1 GHz çift çekirdek işlemcili Galaxy Tab 10.1, güçlü web tarayıcısı ve multimedya desteğiyle kesintisiz ve çok hızlı internet erişimi tanıyor. 10.9 mm ultra ince tasarımı ile her yerde mobilite sunan Galaxy Tab 10.1, Bluetooth 2.1 desteği ve Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ile her an bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here