Ana sayfa Mobil Galaxy SIII satışları ne durumda?

Galaxy SIII satışları ne durumda?

0

Samsung Galaxy SIII fırtınası doludizgin yoluna devam ederken, arkasında bıraktığı yerlerde ne kadarlık birim satış etkisi bıraktı?
 

Samsung”un 2012 yılı bombası Galaxy SIII, piyasaya sürüldüğü günden bu yana oldukça iyi satış grafiği yakalamayı başardı. Galaxy SIII”ün birim satışları, firmayı mutlu ederken, Galaxy evreninin lider telefonuna olan güven firmada da iyice arttı. Fakat firmanın geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklama, Temmuz 2012 itibariyle elde edilen satışların beklenilenden az olduğunu gösteriyor. Firma yetkilileri, Temmuz 2012″ye geldiklerinde 10 milyon birim satışa ulaşmayı amaçladıklarını söylemişti. Bu döneme kadar satılan Galaxy SIII satışları ise 6.5 milyona ulaştı.
 
Samsung Galaxy SIII
Bu satış grafiği böyle devam ederse 2012 üçüncü çeyrekte 15 milyon Galaxy SIII satışı gerçekleştirilmiş olacak. Bu, tabii ki 2012 akıllı telefon rekabetinde inanılmaz büyük bir sayı ve firmayı mutlu edecek türden bir satış değeri. öte yandan bu tahmini satış değerinin Samsung yetkililerinin kafasındaki satış değerinin ne kadar altında ya da üstünde olduğu ise merak konusu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here