Ana sayfa Haber Galaxy S9 ve S9+”nın yeni görselleri Instagram”a düştü

Galaxy S9 ve S9+”nın yeni görselleri Instagram”a düştü

0

Tanınmış telefon üreticileri için henüz çıkarmadıkları telefonları saklamak her zaman için sorun olagelmiştir. üretimde çok fazla sayıda yönetici yer almaktadır.

Bununla birlikte Samsung Galaxy S9’un duyurulmasına kadar geçen zaman içerisinde çok sayıda sızıntı gerçekleşti. öyle ki, açıklanacak tüm özellikleri detaylarına kadar öğrendiğimizi söyleyebiliriz. 

Yeni modellerin açıklanmasına 24 saat kadar zaman kalmasına rağmen, yeni modellere ait bir kaç yeni fotoğraf Instagram’da boy gösterdi. Fotoğrafların büyük bölümü ‘vnas_world’ kullanıcı adlı Instagram kullanıcısına ait. Hesabın sadece bu fotoğrafları paylaşmak için açıldığı görülüyor. Bugüne kadar edindiğimiz tüm bilgileri göz önünde bulunduracak olursak, bu fotoğrafların gerçek olduklarını, Galaxy S9 ve S9+’a ait net bir bakış sunduklarını söyleyebiliriz. 

Resimlerin bir kısmı şöyle :

İkinci resimde AR Emoji uygulaması dikkatinizi çekti mi? Bu uygulama, Samsung’un iPhone X’da bulunan ‘Animoji’ uygulamasına karşılık olarak çıkardığı bir emoji uygulaması. 

Yine anonim bir Instagram hesabıyla yapılan ikinci bir paylaşımda ise Galaxy S9 ve S9+’ın arka yüzlerini, üç farklı renkte görüyoruz. Bu resimler daha sonra silinerek hesap kapatıldı ama resimleri aşağıda görebilirsiniz.

Samsung yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini Pazar günü MWC 2018 fuarında bir basın etkinliğinde tanıtacak. Telefonların 2 Mart’tan itibaren ön siparişe açılmaları bekleniyor. Gönderime başlama tarihi ise 16 Mart olarak belirtiliyor. Her iki modelin de bir önceki modellere oranla daha fiyatlı olacakları bekleniyor ama, Samsung’un ön siparişe özel bir promosyon düzenleyerek 350 dolara kadar indirim sağlayabileceği de söylentiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here